2737
2734
دوستان من بیمه تامین اجتماعیم و سزارین انتخابی در پیش دارم بیمارستان خصوصیم ک حداقل 4 تومن باید هزینه کنی ک من نمیتونم.الان بیمارستانهای چمران-مردم-مصطفی خمینی و مادران رو کاندید کردم.شما کدوم رو پیشنهاد میدید ک هم هزینه هم تمیزی هم رسیدگی و هم دکترش خوب باشه نسبتا
منم به امید خدا قراره برم بیمارستان مصطفی خمینی....یک بار هم تو درمانگاه پیش خانم زمضانی ویزیت شدم ....هر کی اونجا بود راضی بود از بیمارستان.....منم احتمالا سزارین بشم انتخابی...
تمام روز و شب با بیقراری / به شوق روی تو بیدار هستم اگرچه بی غرورم زنده اما / به شوق لحظۀ دیدار هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام من احتمالا میرم مردم چون بیمه تامین اجتماعی دارم بیمارستان تمیز وشیک نیست و قدیمیه ولی با تحقیقاتی که کردم پرسنل و رسیدگیشون و دکتر بیهوشی اتاق عمل و بخش ان ای سی یو نوزادان خوبه
زیباترین افکارم را که جمع میکنم ....
دسته گلی میشود شبیه تو....پسر عزیزم عاشقانه تورا دوست دارم
من 2هفته پیش بیمارستان مصطفی خمینی زایمان کردم عالی بود با دکتر سیمین اقا بیگی کادر اتاق عمل ودکتر وتمیزی بیمارستان خیلی خوب بود ولی با بچه اصلا کاری نداشتن باید یه همراه خوب داشته باشی
خدايا شكرت ك هميشه هوامو داري ي بار ديگ عظمت و محبتتو نشونم دادي
2706