2726
عنوان

علائم هموروئید(بواسیر) چی هاست؟

28964 بازدید | 27 پست
سلام. ممنون میشم تجربه هاتون از بواسیر رو در اختیار من بذارین.
دو روزه که توده خیلی دردناک و سفتی از معقدم بیرون اومده. احساس میکنم داره بزرگتر هم میشه. از پریروز این توده رو احساس کردم. اول کوچیکتر بود و اینقدرها دردناک نبود. برا همین فکر کردم شاید چیز مهمی نباشه و خودبخود برطرف بشه اما احساس میکنم بزرگتر شده اونقدر که ببخشید قرارگیریش بین باسنم، باعث دردناک شدنش شده. نمیدونم چیه؟ سرچ کردم در مورد بواسیر. ولی مطمئن نیستم این چیزی که من دارم بواسیر هست یا نه. ممنون میشم اگه تجربه اش رو داشتین بهم بگین. واینکه برای تسکینش تا زمانیکه میرم دکتر، چیکارا کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم اینی که شما در موردش حرف زدی بواسیره . فقط سعی کن موقعیکه میری دستشویی اگر هم زیاد درد داشتی ببخشید به خودت فشار نیار و با آب گرم خودتو بشور بعضی وقتها شدت پیدا میکنه و بعضی مواقع خوب میشه سبزیجات و میوه مخصوصاهلو هندوانه و گلابی بخور و سیر و پیاز و ترشی نخور سعی کن بجای برنج سفید سبزی پلو درست کنی بعد از مدتی خودش بر میگرده داخل به شرطی که به خودت فشار نیاری و قرص سی لاکس هم فوق العادست اما می تونی بری عمل هم کنی
خدایا شکرت
مرسی از راهنمائیهای خیلی خوبتون. حیف که نبودم همون موقع سوالاتم رو ازتون بپرسم.
یعنی اگه تحمل کنم دردش رو، نیاز به عمل نداره. فردا میخوام برم دکتر براش. اصلا نمیتونم راحت بشینم. جالب اینه که اصلا سابقه یبوست هم ندارم. گاهی اوقات یبوست خفیف میگیرم. الان که اینجوری هم شدم، جالبه که اصلا یبوست هم نداشتم. یه دفعه پیداش شد.
میخوام یه نظری بدم متفاوت از همه نظرها!!!

عزیز جون گاهی وقتی آدم یه دوره ای یبوست شدید بگیره این مشکل پیش میاد و به خاطر زخم هایی که اون دوران ایجاد میشه چرک میکنه و چون همیشه یبوست داره اون زخم ها جوش نمیخورن و گوشت اضافه میارن....

تجربه شخصیم رو میگم.

منم همیشه تا یه خورده یبوست بگیرم به قدری دردناک میشه که اصلا نمیتونم بشینم یا راه برم....

یه بار که به قول شما یه توه مانند رو اونجا حس کردم رفتم دکتر.

معاینه کرد و گفت چیزی نیست باید نذاری شکمت سفت بشه...

یه پماد چرک خشک کن هم داد که وقتی اونو به همراه سیلاکس و ملین های طبیعی استفاده کردم اون توده برگشت تو.....

ولی مشکل اصلی برطرف نشد....

من همیچنان هم یبوستم برطرف نشده....

هرچی کاهو و میوه و مایعات میخورم انگار نه انگار....دیگه عادت کردم!!!!

الان 5 ساله که من به قول مامانم روده ام تنبل شده......و عادی نیست و همیشه مثل یبوسته....

فقط سعی کن یبوستت برطرف شه....
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
دقیقا من هم گاهی اصلا ببخشیدا اسهال هم داشته باشم بازم اون قمست احساس درد میکنم....چون یه مدتی زخم های عمیق داشته.......

حتی گاهی خون ریزی هم دارم....ولی همش تقصیره این یبوست های مقطعی هستش....
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
2706