2733
2734
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چون پدرشوهرم عاشق جاریم بود.الان پدرشوهرو تنهایی میره دیدن جاریم.چند وقت پیش دستشو بوسید گفت خیلی دوستت دارم تو سعی کن خوب باشی.هم با مادرشوهرت هم پدرشوهرت
🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
اخه اینقدر پخته پ.شوهرمو که الان مادرشوهرم سه روزه رفته کربلا شوهرم به باباش گفت ما یه ساعت میاییم میشین پیشتون گفت نه میخوام تنها باشم
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
وقتی نمیذاره ببینمش چجوری خوبی کنم یا وقتی همش در گوشش میخونه چیکار کنم
همش بدذاتی و دورویی دیم از م.ش ولی جلو پدرشوهرم و شوهرم خودشو مظلوم نشون میده
مادرشوهرمنم همینجوریه پشت سرم مزخرف زیادبه خانواده شوهرم میگه ولی من واسم مهم نیست که چجوری باهام رفتارکنن فقط رفتارشوهرم مهمه بااینکه 2روهستوخودشومظلوم میکنه ولی دستش چندبار جلوشوهرم روشده واونم عمرا منو نمیفروشه و بخاطر حرفای مفت اون اذیت نمیکنه
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اره عروسک ناز دقیقا م.ش منم دورو هست و خودشو مظلوم نشون میدهبا اینکه شوهرم چندین مورد ازش دیده ولی میگه نه اینجوری نیست چیکار کنم و چجوری باهاش رفتا میکنی وقتی میبینیش
2706