2733
2734
سلام مامان های مهربون

دختر من 5 ماهه است. میخواستم بدونم نی نی هاتون رو کی گوششون رو سوراخ کردین؟

تو سن دختر من بودن؟

اگه تو مشهد هستین، کجا بردین برای سوراخ گوش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من 7ماهشه خیلی دوست داشتم گوشواره هاشو بزارم گوشش بردمش دکتر دکترش بهم گفت چرا میخواین اذیتش کنین اون که از گوشواره چیزی نمیفهمه شما واسه لذت بردن خودتون حاضرین بچتونو اذیت کنین بزارین هر وقت خواست گوشاشو سوراخ کنه یا زمانی سوراخ کنین که از ذوق گوشواره هاش تا صبح نخوابه من فعلا منصرف شدم.دخترت که تازه 5ماهشه زوده بچه گناه داره اون فقط فکر میکنه دارین اذیتش میکنین
2728
دختر من دقیقا 11 ماهه که شد گوشش رو سوراخ کردیم.اول که مشکلی نداشت ولی بعد از 20 روز که توگوشی دکتر رو خواستیم دربیاریم وگوشواره گوشش کنیم چون متاسفانه نمیزاشت و مامان کشیدنش گوشش کمی خون اومد و بعد عفونت کرد ولی بعد از یه هفته مراقبت خوب خوب شد
گناه دارن به خدا ... همون درد واکسن و دل درد وووو دردهای ناگزیر دیگه بسشون نیست که ما به خاطر خودمون بخوایم اینا رو اضافه بر سازمان اذیت کنیم!

شاید بزرگ شد و دوست نداشت که گوشش سوراخ باشه که دیگه چاره نداره و همش بهتون نق می زنه! ولی اگه یه روز خودش خواست و انتخاب کرد اونوقت میشه این کار رو کرد!!!

تازه همش باید استرس داشت که دست ببرن سمت گوششون یه وقت پاره نشه و ال نشه و فلان ... چه طاقتی دارین که این جوری با دخترهای بیچاره تا می کنید

نکنید این کارها رو ... گناه دارن طفل معصوماااا:((((
2738
برای من فرقی نداشت اما شوشو خیلی مخالفه میگه بزار هر وقت خودش خواست ببریمش گوششو سوراخ کنیم منم دیدم بد نمی گه بی خیال شدم یه جورایی جالب هم نیست بچه کو چیک گوشش سوراخ بشه.الان دخترم 3 سالو 4 ماهشه.
منم گوشای دخترمو 4 ماهگی سوراخ کردم . همون اولم چون میدونستم ممکنه عفونت کنه گوشواره ها رو در اوردم چون خیلی سفتن . و یه گوشواره میخی انداختم . مدام هم تمیزش میکردم . خدا رو شکر مشکلی نداشت .

من مخالف انتخاب کردن خود بچه نیستم ولی هر چی بزرگتر بشن سختتره براشون . خودم 4 - 5 سال پیش اینکارو کردم . انقد اذیت شدم که ولش کردم بسته شد .

از کجا معلوم بزرگ که شدن نگن چرا همون موقع که دردش کمتر بود سوراخ نکردین ؟ تازه اگرم نخواستن خوب گوشواره نمیندازن . زور که نیست .

الانم گوشواره طلا نمیندازم براش ولی با بدلهایی که داره کلی حال میکنه . هر روز یکیشو میندازه . طلاهاشم چون چند بار گم کرده فقط تو مجالس میندازم براش . هههههههههه من کلی گوشواره یه لنگه دارم .
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
سلام دختر منم8 ماهشه و من دوست ندارم گوشش رو سوراخ کنم و خانواده شوهرم هی میگن الان بهتره ولی من خوشم نمیاد این کار رو بکنم هم اینکه گناه داره بچه هم عفونت میکنه یا میکشه خدای نکرده پاره میشه گوشش به نظر منم نکنی بهتر بزار هروقت خودش خواست
منم اصلاً گوششو سوراخ نمی کنم. هر وقت بزرگ شد و خودش خواست بره سوراخ کنه.
در ضمن اینطور که روانشناس های کودک می گن، هر نوع درد جسمانی تا قبل از 14 ماهگی می تونه در بزرگسالی تاثیر بدی روی بچه بزاره. حتی درد ناشی از واکسن. ولی در مورد واکسن چاره ای نیست و مجبوریم این کار رو بکنیم ولی سوراخ کردن گوش که اجباری نیست.
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
2706