2733
2734
میخوام ببینم بچه تون به شما وابسته است یا به مادرشوهرتون؟ من اگه بخوام برم سر کار باید بچه مو مادر شوهرم نگه داره ولی اصلا‌دلم نمیخواد بچه ام اونو از من بیشتر دوست داشته باشه یا بهش وابسته بشه. حالا میشه شما از تجربه تون بگید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
آرتیمیس جان باید صبر زیادی داشته باشی و اینکار رو بکنی نه اینکه مادرشوهرت بد باشه نه عزیزم انسانها باهم متفاوتند به هرصورت اگر بدترین مادرشوهرم هم داشته باشی داره زحمت نگه داشتن بچه ات رو قبول میکنه و باید احترامت به اونها و کوتاه اومدنت در بسیار از مسائل صد چندان بشه. من دخترم رو مادرم یکسال نگه داشت و بسیاری منت رو دوشم بود هر طوریکه میتونستم سعی میکردم جبران کنم خونه تکونی باشه آب و جارو باشه کارهای اداری پدرم و .... قطعا نتونستم اونطور جبران کنم اما ....
مادرشوهر من از خداشه بچه منو نگه داره که من برم سر کار و کمک پسرش باشم ولی از همین وابسته شدن بچه ام میترسم اگه بچه ام یه روز بگه مامان بزروشو بیشتر ازمن دوست داره سرمو میذارم میمیرم
دختر منم مامانم نگه میداره .. تا وقتی من نیستم بهش میگه مامان .. ولی تا من میرم خونه دیگه فقط من مامانم و دیگه به اون اجازه نمیده بهش دست بزنه !!! هیچ کاری رو دیگه به اون نمیگه و نمیزاره براش کاری بکنه ! البته من خودم هم دیگه نمیزارم مامانم حتی براش آب بیاره .. خودم همه کارهاش رو میکنم بستگی داره به اینکه خودت وقتی رفتی خونه چطور جبران نبودنت رو بکنی ... در اینصورت فقط شما مادرش هستی و هیچکس دیگه نمیتونه جات رو براش بگیره !
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
من با مادرهمسرم در یک ساختمان هستم اما در شرایطی که مادرم نمیتونست بچه رو نگه داره باز به روش نیوردم و بردمش مهد و الان خیلی راضی ام. یادت نره آدمها با هم متفاوت هستند همه رو با یک چوب نمیزنند . . دوره زمونه خاصی شده، نباید از کسی انتظار داشت، حتی از پدر و مادر خودت ،‌دیگه پدر و مادر همسر که سهله. تا میتونی خودت کارات رو انجام بده قطعا احساس بهتری خواهی داشت مرخصی بدون حقوق بگیر یه مدت پیشش باش بعد بفرستش مهد .
نمی دونم من باشم دوست ندارم این کارو بکنم.من فردا زایمانمه مادرشوهرم از جمعه اومده مونده و میخواد بمونه من خیلی معذبم،بنظرم باید درک کنن ادم تو چنین سرایطی با مادر خودش راحتتره اما بخاطر شوهرم دارم میسازم. خوش بختانه با من تو یه شهر نیستم من از فروردین برمیگردم سرکار تونوقت میخواست بچمو نگه داره منم دوست ندارم. من فک میکنم کسی که بچه رو نگه میداره یسری شرایط داره باید اخلاق خاص نداشته باشه،وسواسی نباشه حراف نباشه،حتی اگه مامان خودم اینجور بود نمی زاشتم.مهدکودک با همه سختی هاش به موندن پیش کسی که ادم به شیوه برخورد و تربیتش مطمن نیست ترجبح داره از نظر من.
2706