2737
2734
سلام از مدلا دیدن کنید هر کدوم که خوشتون اومد می تونین سفارش بدین اگه خودتون هم عکس یا مدل دارین عکسش رو بزارین براتون می دوزم تمام عکسایی که کد گذاری شده از بهترین و معروف ترین برندهاست قیمت براساس 3 تکه که شامل: رو بالشی نوزاد30*40، لحاف 85*110، و تشکچه 55*80 تکه های اضافه که می تونین داشته باشین شامل ملافه تخت، محافظ تخت، تشک تعویض،بالش شیردهی30*40 .والان پرده .تابلو اتاق کودک . آویز در و... هستند که در صورت سفارش هزینه ی اون حساب میشه لطفا قبل از سفارش به سایزی که دادم توجه کنید در مورد جنس پارچه هم باید بگم من از تترن استفاده می کنم تمام سعیم بر اینه که بتونم بهترین نوعش رو بگیرم شماره تماس برای کاربرایی که عضو سایت نیستن 09017620400
. . . . . . . . . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نمونه کارهای خودم آپلود عکس سفارشات فرزانه جون( کاربر مهمان) لحاف آپلود عکس تشکچه تعویض آپلود عکس محافظ تخت و پروانه های تزیینی روی دیوار آپلود عکس تمام سفارشات اویسا جان آپلود عکس سفارش مامی جون رو تشکی و رو بالشتی برای کالسکه آپلود عکس آپلود عکس روتشکی و روبالشتی دمدستی آپلود عکس آپلود عکس
. . . . . . . . . . .
2706