2726
عنوان

خاک بر سرم شد تورو خدا کمک

1547 بازدید | 55 پست
سلام بچه ها شوهرم خوابه داشتم از گوشیش عکسای اضافه رو پاک میکردم یههو دستم خورد همه ش حذف شد عکسای خیلی مهمی توش بود دو تا برنامه ریکاوری هم دانلود کردم نتونستم کاری کنم اگه تا فردا بازیابی نکنم خیلی بد میشه
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همینه که میگن بدون اجازه به وسایل همدیگه دست نزنیم
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
2728
خودت بزن به کوچه علی چپ پاشو بذار سرجاش انگارنه انگار بهترین راهه حله هااااااااااااااااااااااااااااااا
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
واقعیتش اینه که عصر دخترم ازمون عکس گرفت که من با شلوارک بودم و شوهرم با لباس راحتی وقتی رفت بخوابه بهم گفت اونا رو پاکش کن زشته و من وقتی پاک کردم دیدم همه حذف شدن
ببین با این نرم افزار برنمیگرده Hetman Photo Recovery http://eramdownload.com/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-recovery/
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
ای داد بهم نخندین تو رو خدا خسته ام از بس دنبال برنامه گشتم حجم نتم هم داره تموم میشه زیاد نمیتونم دانلود کنم
2706