2733
2734
من دوشنبه نوبت عمل دارم با دکتر عطری. توده ای که دو روز قبل از زایمان در سینه خودم احساس کردم رو به متخصص زنانم (دکتر صفیه عشوری مقدم ) نشون دادم. ایشون گفت چیزی نیست و یه سونوگرافی نوشت که در سونو هم چیزی دیده نشد. ایشون به من نگفتن که برو پیش جراح عمومی و من بعد از نه ماه که با خیال راحت با این توده سر کردم با مراجعه به دکتر عطری و انجام نمونه برداری فهمیدم توده بدخیم بوده و باید درآورده شود. این خانم دکتر هنوز هم میگه من زن زائو رو این ور اونور نمی فرستم . البته همون روز هم گفتن این نمی تونه سرطانی باشه چون یه شبه ایجاد شده. در حالی که این مسئله اصلا در حوزه تخصصی ایشون نبود. ایشون که چهارشنبه ها صبح هم در شبکه سلامت هستن حتی پیشنهاد رفتن به متخصص جراح عمومی رو به من ندادند. خوشبختانه هنوز مشکل من خیلی حاد نشده ولی رفتن من پیش عطری و بقیه مسائل کاملا تصادفی بود و می تونست هم پیش نیاد و من با این توده تا چندین وقت دیگه سر کنم به هوای اینکه این توده شیر هستش و سرطان به ریه من بزنه و من نتونم عمر کنم . به همین راحتی. وظیفه خودم دونستم در این شرایط سختی که دارم اطلاع رسانی کنم. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=974157&postID=38057836
خوب سونو هم نشون نداده چیزیو بدبخت چه کار می کرد؟
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشالله هر چه سریعتر درمان بشی
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
خانمی من تو شیردهی تو یه سینه ام یهکوچولوش دارم ولی دکترا میگن کیست هست وجای نگرانی نیست . میشه شما بگین بر چه اساسی دکتر گفت باید نمونه بدین؟؟؟ یه سوال دیگه توده بدخیم از سینه به ریه بزنه چه میشه؟؟اوضاع برای بیمار چقدر وخیم میشه و چقدر احتمال درمان و زندگی داره؟؟؟
من انرژیم رو صرف کسایی نمیکنم که دوستم ندارن صرف کسایی میکنم که دوستم دارن ............. دعا کنین بتونم به این جمله عمل کنم ..............مرسی
انشالا شفایکامل پیدا میکنی نی نی جون- تکلیف یک توده باید معلوم شه- اگر سونو هم چیزی نشون نداده نباید ول میشده و باید نمونه گرفته میشد- یک توده رو وقتی میگیم کاریش نداریم که مطمئن هستیم یک کیست ساده است یا حداقل دو سال ثابت مونده و هیچ تغییری تو سونو یا مامو گرافی نداشته باشه کمترین کار هم این بوده که یه سونو کنترل انجام شه ق
2738