2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه پسر 19 ماهه دارم دوباره باردار شدم ناخواسته حس میکنم با این بچه دوم زندگیم خیییییلی سخت میشه پسرم خیلی اذیت میکنه،بهانه گیر ن نق نقو هستش، خوابش خیلی سبکه ،پر توقعه.... فک میکنم با این بچه دیگه از بین میرم با دوتا بچه شیر به شیر چیکار کنم؟؟؟؟؟
هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن
2728
من من من دارم
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
من مثل توام اما الان دخملیم یه سالش پسملی سه سالش خداروشکر سخته اما همچی درس میشه صبر داشته باش درکت میکنم
گاهی باید بگذری و بروی رفیق . . . . وقتی میمانی وتحمل میکنی از خودت یک احمق میسازی . . .
میترسم همون سال اول دق کنم از غصه آخه وقتی باردار بودم خیلی سنگین بودم ماههای آخر خودمو به زور تحمل میکردم خیلی سخت بود فک کنین با اون وضعیت بارداری بخوای یه بچه دیگه رو هم غذابدی،بازی کنی، بخوابونی...
اصلا نگران نباش کاش منم پشت سر هم میاوردم این روزا نمیدونم چرا ولی روزا و سالها مثل باد میگذره چشم رو هم بزاری دو سال رد شده و شما راحت خوش به حالت
از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر میدهم، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست .
وای خواهر تو باز خوبی من اولیم 19ماهه بود دومی دنیا اومد من خیلی فعال شده بودم و کارامو خودم میکردم تا ماه 9هم پسرمو بغل میکردم
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
ملیحه جون پسر منم بهمن 91 هستش الان حدودا 9 هفته هستم نمیدونم چرا اینقد حسم بده ،خیلی ناراحتم هم به پسرم هم خودم هم شوهرم خیلی ظلم میشه، خیلی سختی درپیش داریم
2706