2726
سلام. میخواستم بدونم اگه بخوام بیمارستان صدوقی اصفهان طبیعی زایمان کنم هزینه اش چقدر میشه؟ با توجه به اینکه میگن زایمان طبیعی رایگان شده تو بیمارستان های دولتی.
خدا جونم دخملم رو به تو میسپارم
من دوسال پیش سیصد دادم
مامانا حتما این کتابو بخونین: من دیگر ما! این جمله قشنگم رو جلدش نوشته: فرزند ما از ما جدا نیست، او خود ماست اما در اندازه ای کوچکتر فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیمارستان صدوقی زیر نظر بخش خصوصی(سپاه)است و اگه به غیر از نیروهای مسلح باشی ازاد حساب می کنند من فرزندم را توی همین بیمارستان به دنیا آوردم خانم دکتر اسلامیان اصلآ هم زیر میزی نگرفتند فقط هزینه بیمارستان
به بزرگی آرزوت نیندیش - به بزرگی کسی بیندیش - که میتونه آرزوت روبر آورده کنه (خُـــــــ ــــدا) - پس بزرگ آرزو کن...
2728
سلام من دکترم بیمارستان صدوقی و سینا زایمان میکنه منم موندم بین این دو تا صدوقی اطلاعی از هیچیش ندارم اما میدونم سینا خصوصیه و هزینه طبیعیش 3 میلیون میشه
اگه بازم بیاد باااارون،تورو حس میکنم پیشم...دعا کردم ببیاره چون،دلم میخواد بهاری شم...