2733
2739
عنوان

ارایشگاه هما سعادت اباد رفتید؟

3882 بازدید | 20 پست
سلام عروسی جاریمه میخوام یه ارایشگاه شیک در عین حال ساده ارایش و شینیون کنه از ارایشگاه های غرب خاطره خوبی ندارم بیشتر وقتا میرم شرق اما حالا بچه کوچیک دارم با این ترافیک هم نمیتونم جای دور برم هما سعادت اباد رفتید هزینه ش چقدره کارش خوبه ؟ کسی هست تازگیا رفته باشه مرسیییییی از راهنماییتون
همسرم عاشقتم...

من برای آرایش نرفتم تا حالا اما کارشو دیدم و واقعا خوشم اومده
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیزم هزینه رو نمیدونم بانی جون من برای رنگ میرم هما کارشون حرفه ای ه
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2738
یکتا جان من چند ماه پیش ٧٠ دادم تا روی شونه
2706