2737
2734
قبلا هم چند باز از دستش انداخته بود ولی طوری نشد من هر بار تبلت رو قایم می کردم و تا مدتی نمی دادم بهش بعد که میامد معذرت خواهی می کرد و دیگه مراقب بود حالا امروز همچین تبلت از دستش افتاد که شیشه اش شکشت من خیلی ناراحت شدم و با دخترم دعوا کردم و گفتم که بره توی اتاقش با هاش قهر کردم حالا نمیدونم باید بعد ازاین چه رفتاری داشته باشم ؟ تازگی ها زیاد خراب کاری می کنه 4سالو 11 ماههشه
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
فکر کنم که دیگه تامدتی نباید چیزی برایش بخرم نه؟ نظرتون چیه؟ چه طوری باید بفهمه که از وسایلش مراقبت کنه؟
به نظر من تو این سن تبلت داشتن کلا زوده
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم خب به بچه که نباید تبلت داد ما بچه بودیم انقد تو کوچه و حیاط باری میکردیم برامون مثه یه ورزش بود اما الان بچه ها همش یه گوشه نشستن دستشون گوشیو تبلته حالا بگذریم نباید دعواش کنی باهاش صحبت کن که کارش اشتباه بوده و یه تنبیه کوچیک بکنش که یاد بگیره از وسایلاش مراقبت کنه
خوب از دستش خورده زمین تنبیه لازم نیست که خاطره ایی بد براش میگذاری دست بچه طاقت حمل این را نداره و طبیعی هست که بندازه زمین و اینجور موقع بچه فکر میکنه که تبلت رو بیشتر از او دوست دارین بنابراین بجای تنبیه باید قدرت دستش رو بهش بگی که مثلا برای الان شما این سنگین است و دیدی از دستت افتاد . حالا بعدا که بزرگتر شدی میتونی حملش کنی. و نیازی در اینجور موقع به تنبیه نداره.
این سنم واقعی  نیست لطفا در خصوصی نپرسید .
2740
مامانم میگه که مخصوصا که ننداخته نباید دعواش کنی چون ممکنه از دست تو یا من هم بیوفته آخه پس چه جو.ری بفهمه که کار اشتباهی کرده باید مراقب باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نطرم من هم اشکال کار اینجاست که براش زوده...هرچند الان دست همه بچهها می بینی....وگرنه دخترت مشکلی نداره...
تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
به نظر منم خیلی زوده براش. اما باید متوجه بشه هر چیزی ارزش داره. دیگه دعوا رو ادامه نده. بعد از این هم اگه خواستی بهش بدی بگو برای بازی باید یه جای مشخص بشینه و باهاش راه نره.
فرشته کوچک من سلامتی تو تنهای آرزوی من در زندگیست
2706