2726
چرا وقتی میگیم زایمان طبیعی بعد از سزارین همه یه جوری نگاه میکنن انگار از کره ماه اومدیم. باور کنید بعد 2 سال و 10 ماه بعد سزارین طبیعی زایمان کردم و شد. اگر شما هم بخواید میشه. این تابیک رو زدم که اگر بتونم سوالات رو جواب بدم.
الحمدالله کما هو اهل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه تاپیک خوبی...
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
خوب رحم مانیتورینگ میشه شکرانه همین جوری الکی که زایمان نکرده تحت نظر دکتر و مامای خصوصی بوده
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
نه عزیزم این حرفا رو تو ایران میزنن. دوست من تو استرالیا یکی دیگه هم تو آلمان هنوز دو سال نشده بوده بعد سزارین طبیعی زایمان کردن. دکترای ما حاضر نیستن این کار رو بکنن وگرنه میشه. احتمال بارگی فقط 2 درصد هست که اگر دکتر مراقب باشه به اون مرحله نمیرسه. من تهران بیمارستان خاتم با دکتر ترکستانی زایمان کردم دو ماه بیش و بسیار راضیم.
الحمدالله کما هو اهل
شکرانه جان ضمن اینکه میگی چطوری؟ میشه بگی حالا که هردو رو تجربه کردی واقعا کدومش بهتره.... آخه منم سر بچه اولم دلم خیلی میخواست طبیعی بشه... بطوری که از 40 هفته 3 روزم گذشت اما نه دردی داشتم نه اصلا یه ذره دهانه رحمم باز شده بود...دیگه حجم مایع دور بچه کم شده بود گفتن دیگه نمی تونیم صبر کنیم خطرناکه... اما بعد که سزارین شدم خیلی هم اذیت نشدم به غیر هفته اول بلند شدن نشستن سخت بود کلا خوب بود... سر این دومی واقعا نمیدونم حتی اگر حق انتخاب داشته باشم باز طبیعی رو انتخاب کنم یا سزارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
2706