2737
2734
هشت هفتمه....دو سه هفته که بدجووور تهوع دارم و سیرابی و زنجبیل و لیمو و بستنی و خلاصه همه چی و امتحان کردم خوب ندم که نشدم میدونم طبیعیه اما شما چه جوری باهاش کنار اومدید؟؟؟؟ من هر چی میخورم گلاب به روتون..... واسه همین هیچی نمیخورم چند روزه خشکه خشک شدم آب رفتم
( دیگه فینگیلی نیستم.....ننه فینگیلی ام )
اینم بگم فقط با خوردن قرص دمیترون خوب میشم در حدی که میتونم لاقل غذا بخورم اما این قرصم میترسم هرروز بخورم اخه شنیدم ممکنه ضرر داشته باشه دکتر هم گفته زیاد نخور

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من تا 5 ماه مثل تو بودم 8 کیلو وزن کم کردم یه بار بعد یه هفته دو کیلو وزنم کم شده بود منم دمیترون میخوردم روزی یکی الانم بچم خدارو شکر مشکلی نداره باید تحمل کنی عزیزم من غیر از ویار عفونت ادراری هم گرفته بودم ببخشید همش تو دستشویی بودم ولی نی نی که بیاد تو بغلت همشو یادت میره
شب هایم پر شده از خوابهایی که ...

در بیداری انتظارشان را میکشم ...
2738
سلام عزیزم منم مثل شما بودم من هر ٦ ساعت دمیترون میخورم هم جواب نمیداد نترس استفاده کن مشکلی نداره ولی اگر خیلی أذیت میشی حتما برو دکتر چون برای من با سرم و دااروهایی که در سرم ریختن کنترل شد
یارب احفظ لی الطفلی و اجعله من الصالحین و المقربین الیک
ﻣﻨﻢ ﺍﺯ ﺳﺎﻋﺖ ۱۱ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ ﻣﺪﺍﻡ ﺗﻬﻭﻉ ﺩﺍﺭﻡ ﺗﺎ ﺷﺐ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﺑﻢ . ﺍﻣﺎ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﺎﻧﻪ ﮐﻢ ﺑﺎﻻ ﺁﻭﺭﺩﻡ ﺍﻣﺎ ﻭﻗﺘﯿﮑﻪ ﺳﺮﻡ ﮔﺮﻡ ﻣﯿﺸﻪ ﯾﺎ ﻣﯿﺮﻡ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺣﺎﻟﻢ ﺑﻬﺘﺮﻩ . ﺁﺩﺍﻣﺲ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮏ ﻭ ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻫﻢ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ
دمیترون و اگه روزی دوتا بخورم خووووب میشم تقریبا 90 درصد اما میترسم دکتر هم گفت روزی یکی بیشتر نخورم اگه مطمئن بشم ضرر نداره روزی دوتا میخورم و خودم و خلاص میکنم
2706