2737
2734
سلام...دوستان عزیز مورفولوژی اسپرم شوهرم مشکل داره.96 درصد شکل غیرطبیعی داره و فقط 4 درصد اسپرمش سالمه... ایا کسی هست که با این وضعیت با مصرف خرنوب طبیعی باردار شده باشه؟ لطفا اگه کسی هست کامل توضیح بدید چه مدت و چطوری مصرف کردید؟ممنون میشم راهنمایی کنید.... البته تا جایی که من مطالعه کردم خرنوب فقط رو تعداد و حرکت اسپرم تاثیر داره.... منتظر نظرات شما عزیزان هستم...
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
عزیزم خرنوب تاثیری ندا ره، از فولیک اسید و قرص جوشان ویتامین ث خارجی و قرص جوشان زینک و ویتامین ای 100 خارجی، و well man استفاده کن راستی بگو یه سونوی داپلر بره و از نظر واریکوسل بررسی بشه در ضمن تا میتونی تقویتش کن با آجیل و خرما و آناناس و انبه
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ.
توپولو جان اینکارا که میگم انجام بده من تجربش را از چند نفر شنیدم عالی بوده: 1- مصرف مداوم قرص پنتوکسی فیلین روزی 2 تا 2- مصرف مداوم قرص کیو مکس روزی 2 تا(خیلی عالیه) 3 -مصرف روزی 2 تا قرص ویتامین ای و فولیک اسید یکی 4 عسل طبیعی تهیه کن و با این موارد قاطی کن حتما حتما عسل کوهی طبیعی. پسته. بادام .گردو.فندق. قرص کمر.گرد نخل .زعفران.دارچین.سیاهدانه .همه را اسیاب کن و با عسل طبیعی قاطی کن.روزی 1 قاشق غذاخوری صبح.یکی عصر و یکی هم شب بخوره 5- عرق کاسنی روزی 25 بار صبح و عصر مطمئن باش سر 3 ماه جواب میگیری .عالیه .حتما امتحان کن بهتره که بری کل خرج دوا و درمون و دکتر کنی .موفق باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نیکی جان مرسی... شما هم تجربشا داشتی؟ الان بارداری؟ مشکلتون چی بوده؟
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
قند عسل مرسی... شما هم تجربشا داشتی؟ الان بارداری؟ مشکلتون چی بوده؟
2738