2737
2739
خانوما من الان هفته 26 هستم اما ورن اضافه نکردم.قبلش اضافه وزن داشتم.اما نه زیاد.بعد به شدت خوراکم کمه.گفتم 3 ماهه اول تموم شه خوب میشه .اصلا مرغ و گوشت و برنج و این جور چیزا نمیتونم زیاد بخورم.همش میترسم هم ولن نگیره .مبگن پروتئین واسه رشد مغرم لازمه .من کلا همیشه از گوشت بدم میومد الانم بدتر شدم.کسی مثل من بوده.فکر میکنم الان که کم کم دارم میرم ماه 7 اگه وزن نگیرم چی ؟تو رو خدا اگه کسی مثل من بوده یا هست یا میتونه راهنماییم کنه .کمک کنه بگه من چیکار کنم؟
دخترم،بیش از اینکه تو به وجودم نیاز داشته باشی من به تو نیاز دارم ،به بودنت،بوییدنت،لمس وجودت.عاشقتم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قارچ دوس دارم.لوبیا گرم هم دوس دارم اونم خوبه؟
دخترم،بیش از اینکه تو به وجودم نیاز داشته باشی من به تو نیاز دارم ،به بودنت،بوییدنت،لمس وجودت.عاشقتم...
2738
من خاله ام بچه اش وزن نگرفته بود دکتر علاه بر گوشت گفت حبوبات رو چند روز خیس کنه بعد بپزه بخوره.اسفناج هم گفت زیاد بخوره که الان فکر نکنم گیز بیاد.باید از جایگزین ها استفاده کنی
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
سونو هز هفته 18 تا الان نه .شکمم که بزرگ شده اما هنوز نرفتم ببینم وزنش چقدره اما شکمم بزرگ شده پس اونم رشد کرده اما شکمم فکر کنم نسبت به 6 ماهه ها کوچیکه.نمیدونم
از کی ورن میگیره مادر؟شما ها از کی وزنتون اضافه شد؟
هیچی اضافه نکردی؟ احتمالا لاغر شدی ...چربیت اب شده ولی از اونطرف بچه ت وزنشو میگیره منم تو بارداری دومم لاغر شدم. اولش که تهوع داشتم بعدش کم اشتها بودم قشنگ پهلوهام لاغر شد. شکمم جلو میومد ولی چربی پهلو و شکمم کم شده بود این بود که اضافه وزنم کم بود....روز زایمان 10-12 کیلو لضافه کرده بودم بچه م هم 4200 بود شکمم خیلی بزرگ و برجسته بود
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706