2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نفس جون منم می خوام برم میرزا کوچک زایمان کنم دکترمم خانم دکتر شیرازیه ولی از رسیدگیشون چیزی نمی دونم منم خیلی مشتاقم یکی بیاد و اطلاعات بده دکی شما کی هستش؟ من 5 شنبه پیش رفتم بیمارستان از پرسولشون می پرسیدم بهترین دکتر اینجا واسه طبیعی کی هستش همشون می گفتن شیرازی حالا بازم نمی دونم
خدایا از اینکه منتظرم نذاشتی و بهترین هدیه زندگیم رو بعد مادر و همسر مهربونم بهم عطا کردی همیشه سپاسگذارتم و کوچولوی توی دلم رو هم مثل عزیزان دیگرم در دست تو به امانت می گذارم چون تو بهترین امانت دار دنیایی

2728
2738
نفس جون مطمعنی اطلاعاتت راجب قیمت ها درست هست؟ چون من بارها پرسیدم VIP در حدود 1 تومن در میاد البته اگر اتاق یه تخته بری ولی اگر اتاقت چند تخته باشه قیمتش کم می شه البته اگرم بیمه هم داشته باشی بازم از هزینت کم می شه در مورد پزشک ها هم خانم دکتر خودشون اونجا هستن و رزیدنت هاشونم هستن ولی با این حال اگر از بخش VIP استفاده کنی دکتر شیرازی برا زایمانت میاد ولی اکر VIp نخوای هر پزشکی که کشیکش باشه میاد همرا با رزیدنتاشون من فردا که 5 شنبست نه 5 شنبه هفته بعد می خوام دوباره برم بیمارستان یعنی وقت ویزیت دارم اگر دوست داشتی بیا اونجا هم دیگرو ببینیم عزیزم
خدایا از اینکه منتظرم نذاشتی و بهترین هدیه زندگیم رو بعد مادر و همسر مهربونم بهم عطا کردی همیشه سپاسگذارتم و کوچولوی توی دلم رو هم مثل عزیزان دیگرم در دست تو به امانت می گذارم چون تو بهترین امانت دار دنیایی

سلام عزیزم من به یک دکتر دیگه معرفی شدم خانم دکتر نسرین امیری که بیمارستان مصطفی خمینی ولولاگرم هست قراره سه شنبه برم لولاگر تشکیل پرونده بدم بهش گفتم حتما طبیعی میخوام گفت مارو واسه طبیعی اصلا خبر نمیکنن فقط دکتر کشیک اما بیا تا ببینم چه کار میشه کرد ....خیلی خوش رفتار بود منم تصمیم گرفتم حرفشوگوش بدم این همه تلاش کردم واسه طبیعی حالا هرجا بشه فقط نگران دکتری هستم که قراره بالای سرم باشه که فکر کنم اگه خدا بخواد دیگه نباید نگرانش باشم