2737
2734
ترشح ازم اومد همراه با رگه های خون ولی کم بود و هیچ دردی هم ندارم چی کار کنم؟
یه پسر دارم ،خدا هم بهم لطف رحمت خودش رو داد و یه پسر قندعسل دیگه هم نصیبم کرد❤ خدایا شکرت.برا سلامتی بچه هام صلواتی بفرستید لطفا
با دکترت زود تماس بگیر خون و خون آبه علامت زایمانه و اصلا نباید معطل کنی
چقدر با خصوصیات اخلاقی مردها آشنایین؟ آیا همدیگر را درک نمیکنید؟ علت رفتار شوهرتونو زمان قهر یا گریه کردن متوجه نمیشید؟! نمیدونید چطور از شوهرتون جیزی رو بخواید که سریع فراهم کنه؟ این فایل ها رو گوش کنیدhttp://s5.picofile.com/file/8124892234/kelidemard.mp3.html http://www.mobarezclip.com/?p=391

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی صبر نکنم دردام تو خونه بکشم ؟؟ آخه نمی خوام اونجا برم هی بیان معاینه کنن
یه پسر دارم ،خدا هم بهم لطف رحمت خودش رو داد و یه پسر قندعسل دیگه هم نصیبم کرد❤ خدایا شکرت.برا سلامتی بچه هام صلواتی بفرستید لطفا
2731
جوشانده هایی که میگن برا زایمان خوبه رو الان میتونم بخورم؟
2738
بله طبیعی می خوام-الان آژانس میگیرم میرم خونه مامانم ولی هنوز به هیچ کس نگفتم
آخی مبارکه منم دوباره هوس نی نی کردم ولی پسرم هنوز دوسالش نشده و کار ودرس هم دارم ولی نی نی میخوام تو هم عزیزم سعی کن اول بری دکتر اگه گفت دهانه رحمت باز شده بگو من تو خونه دردامو میکشم بعد میام
دکترم گفت بچه درشته اگه لگنت مناسب بود طبیعی اگه نه سز میکینیم
گلم علایم زایمانه. دریچه رحمت داره باز میشه این خون بخاطر اونه. اگه طبیعی میخوای بذار دردت بکشی برو چون الان بری هی معاینه میکنن و نمیذارن زیاد قدم بزنی میگن بخواب خیلی اذیت میشی
2706