2737
2734
سلام، من ماه آینده ای یو ای دارم ولی همه میگن وقت تلف کنیه، میخوام ببینم کیا تا حالا با آی یو آی باردار شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چیکار کردین؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا نگویم دستم بگیر/ عمریست گرفته ای / مبادا رهایم کنی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کجا آی یو آی کردی زهاجون؟؟؟؟ تعداد و تحرک شوهرت چند بود؟؟؟؟ برا تقویت قبل آی یو آی چه کارایی کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟ و چند سالت بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو رو خدا ببخش انقده سوال میکنم
خدایا نگویم دستم بگیر/ عمریست گرفته ای / مبادا رهایم کنی
2738
سلام...دوستان عزیز مورفولوژی اسپرم شوهرم مشکل داره.96 درصد شکل غیرطبیعی داره و فقط 4 درصد اسپرمش سالمه... ایا کسی هست که با این وضعیت با مصرف خرنوب طبیعی باردار شده باشه؟ لطفا اگه کسی هست کامل توضیح بدید چه مدت و چطوری مصرف کردید؟ممنون میشم راهنمایی کنید.... البته تا جایی که من مطالعه کردم خرنوب فقط رو تعداد و حرکت اسپرم تاثیر داره.... منتظر نظرات شما عزیزان هستم...
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
ﺳﻼﻡ ﺧﺎﻧﻮﻡ ﮔﻠﻬﺎﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻨﻢ ﻣﻴﺨﻮاﻡ اﻗﺪاﻡ ﻛﻨﻢ ﻭﻟﻲ ﺩﻭﻗﻠﻮ ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﺭﻭﺵ ﻗﺮﺹ و ﺁﻣﭙﻮﻝ و ﻛﺎﺷﺖ ﺑﻬﻢ ﻣﻌﺮﻓﻲ ﻛﺮﺩﻥ ﻛﺪﻭﻣﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ
وقتی دلبری داری، باید از بقیه دل - بر - داری.