2737
2739
پسرم 18 ماهشه، پرستار مطمئن که با دوربین مخالفت نکنه پیدا نکردم، گزینه بعدی مهد کودکه، اگه کسی میشناسه مهدی که خوب باشه و دوربین هم داشته باشن ممنون میشم بگه
... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان عماد ! یکم از مهد آفاق برام میگی ؟ مدیریتش ؟ محیطش ؟ آموزشش ؟ من محل کارم بخارست هست فکر میکنم مسیرش برام خوبه اما نمیشناسم مهد رو پسرم هم 18 ماهه هست پسر شما چند وقتشه ؟ راحت میره مهد ؟ از کی گذاشتیش ؟
2731
شهریه 350 هر سال خرداد ماه افزایش شهریه دارن من الان از فروردین پسرم دائم میره ولی قبل از اون گه گدار می رفت خیلی راضی هستم مدیریتش خانم سیده ریحانه قاسمی هستن که فوق العاده شیک و مرتب همیشه هم صبح ها حضور دارن یعنی هر وقت بری هستن مگر اینکه موارد خیلی کم مدیر داخلی دارن به اسم شیما جون فوق العاده مهربون و خانم هر وقت خانم قاسمی نباشن حتما شیما جون هست
بسیار تمیز هستن من این برام خیلی مهم بود خیلی خوش برخورد هستن مربی نوزادشون یکشیون پروانه جونه برای سن پسر من یکیشون فرشته جون و یکی زهرا جون رنگ لباس پرسنل برام خیلی جالب بود یک هفته سرخابی می پوشن یک هفته سبز فسفری همه یکدست با شالهای خوشرنگ این مورد رو من تو هیچ مهدی یا حداقل مهدکودک های این دور و اطراف ندیدم
این اطراف یعنی تو کریم خان که مد نظر من بوده بادکنک آبی داریم که تو ورشو هستش من از محیطش خوشم نیومد دوربین داشت ولی یه مربی داشت که آشفته بود و خیلی خسته موهای نامرتب و لباس کثیف گلها داریم که اونم تو سنایی هست ولی ازش خیلی ضد و نقیض و تعریف های بد شنیدم از اینکه غذای خوب نمی دن و فلان و بهمان مهد کودک گلهای ایران اگر اشتباه نکنم تو خردمند داریم که اونم زیاد ازش ناراضی بودن مهد کودک شقایق هم داریم که من خودم رفتم تو دیدمش و اصلا خوشم نیومد
دوربین مهدکودک ها از نظر بهزیستی هم کنترل می شه یعنی بهزیستی هر موقع که اراده کنه می تونه از طریق دوربین داخل مهدکودک رو ببینه مهدکودک ها ستاره دارن آفاق دو ستاره هستش بادکنک آبی سه ستاره و دوزبانه هست مدیر مهدکودک شقایق کارآفرین برتر سال شناخته شده
2738