2733
2734
عنوان

یعنی مامان میشم؟؟؟

430 بازدید | 29 پست
سلام به روی ماه همتون. بد شانسی اوردم. درست روز تخمک گذاری رفتیم شمال..... یعنی از این بدتر نمیشه... قبل از رفتن کیت گذاشتم مثبت بود اقدام هم کردم. دو ساعت بعدش رفتیم شمال... روز بعدش هم شمال بودیم و این یعنی اقدام بی اقدام. شبش برگشتیم دیگه ترشحات ت گ نداشتم. فکر میکنید چقدر احتمال داره باردار بشم؟؟؟
فقط میتونم بگم خدایا شکر که منو لایق اسم "مادر" دونستی..... خودت برام حفظش کن
عزیزم آخه کسی چه میدونه!!! باید صبر کنی!
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
آخه این ماه دیگه سونو نرفتم. خسته شدم از بس دکتر و سونوی فولیکول رفتم. این ماه بیخیال شدم. گفتم از روی علایم روز ت گ رو پیدا کنم. روزی که کیتم مثبت شد ترشحاتم زیاد بود. اقدام کردم. 3-4 ساعت بعدش ترشحاتم خیــــــــلی زیاد شد. نمیدونم یعنی اون موقع آزاد شده؟
چه حرفایی میزنید ؟ اخه احتمالش کی میدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عزیزم هیچ وقت اینطوری اقداک نکن . چون از اقدام خسته میشی . لذت ببر . زندگیتو بکن در کنارش اگه شد اقدامم بکن عزیزم من ماهی که باردار شدم( بعد از 8 ماه اقدام) فقط یکبار اقدام داشتیم. اونم اصلا امیدی بهش نداشتم. ولی باردار شدم . اصلا نباید استرس داشته باشی . چون همه اینا باعث بادار نشدنت میشه . بی خیال باش. از این دورانم لذت ببر
2740
عزیزم اگه این ماه رو بیخیال دکتر بودی سعی کن بیخیال نتیجه هم بشی باور کن بیخیالی خیلی زودتر باعث میشه به نتیجه برسی البته سخته ولی شدنیه با فکر و خیال فقط استرس میگیری و استرس ی دلیل باردار نشدن انشاالله باردار باشین این ماه
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
آبانه جون مرسی عزیزم . آره خودم هم بیخیال شدم یه جورایی چون فکر میکنم احتمالش پایینه. هر طور که خدا بخواد.
یعنی کیت با ترشحاتتون با هم یکی بود؟؟؟من قبل از اقدام خیییلی منظم بودم از وقتی اقدام می کنم اول عقب انداختم بعد جلو ..اقدام مدام هم ادمو خسته می کنه این ماه از این ماه اگه خدا بخواد میخوام کیت بگیرم .
آسمان جون منم مثل شما. از وقتی اقدام میکنم اولش عقب افاد 9 روز.... بعدش 8 روز جلو افتاد . ... این ماه نمیدونم خدا کنه دیگه باردار بشم. چون دیگه حوصله ندارم رژیم و کیت و سونو و... رو تکرار کنم.
2706