2410
2553
اسم پسر اولم بردیاست اگه اسمی باشه که به اون هم بیاد بهتره ولی اگه اسم قشنگ و کمیاب و خوش آوا هم بود ولی بهش نیومد اشکالی نداره.....لطفا کمک کنید نظر بدبد................چیزی به اومدنش نمونده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
ممنون عزیزان. ایلیا قدیمی نشده؟ عرشیا خواهرزادمه..برسام هم آدم یاد سرسام می افته. باربد رودوست داشتم ولی معنی خاصی نداره. پدرش میگه کوروش.....میگم نمی یاد به بردیا می گه مگه قراره همه جا دوتایی صداش کنن که باید به هم بیان....یه زمانی از ارمیا خوشم می اومد همه می گن دخترونس!!! بارمان بد نیست ولی هنوز خیلی بهم نچسبیده. موندم والله بازهم کمک لطفا
عزیزم ایلیا خیلی شیکه ، من دوست دارم اصلا هم معتقد به قدیم و جدید بودن اسم نیستم در مورد برسام هم با نظرت موافقم با نظر همسرت هم موافقم ، راست میگه ... کوروش هم خوبه
خداوندا کمک کن دیرتر برنجیم ، زودتر ببخشیم ، کمتر قضاوت کنیم و بیشتر فرصت بدهیم .
منم نظر همسرتون رو دارم حتما که نباید اسما شبیه به هم باشن به نظر من اسم فقط باید خوش اوا و با معنای خوب باشه دیگه به اسم پدر و مادر بچه نمیاد یا به اسم خواهر برادرش نمیاد به نظرم الکیه البته سلیقه ها متفاوته بعضیا دوست دارن خب من خودم تا حالا نشده از اسم پسری خوشم بیاد!!!هیییییچ اسمی به دلم ننشسته! ولی اسمهایی که بچه ها پیشنهاد کردن خوشگله
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2706