2726
چیکار کنم دیگه خسته شدم 8 ماهه عمل واریکوسل انجام داده تحرک اسپرمش نمیره بالا .البته دکتر هیچ دارویی بهش نداده خودم چن ماهی بهش ویتامین دادم خورد ولی تغییری نکرد تحرکش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ویتامین ای و سی و ال کارنیتین و پنتوکسی فیلین و افرودیت بهش دادم خورد البته اینم بگم تقریبا دو سه ماه خورد بعد کاسنی و خارخاسک گرفتیم خورد یه ماهی از عمل به بعد شلوار تنگ و شورت تنگ ( ببخشید) ممنوع شد ولی تحرکش نرفته بالا فقط یه ماه نمیدونم چی شد تحرک رو به جلوش شد 15 درصد بعدش باز شد 10 درصد
ژل رویال یکی از فرآروده های عسل هستش... یعنی در اصل غذای ملکه زنبور عسل هستش و اطلاعات زیادی هم فکر کنم راجع بهش میتونی توی نت پیدا کنین... میگن ملکه این غذا رو میخوره که میتونه در طول چند روز چند برابر وزن خودش تخم بگذاره... دکتر احمدی اصفهان که یکی از دکترهای بنام درمان نازایی هستش این رو تجویز میکنه... فقط از جاهای معتبر بخرین، اصلش از طلا گرونتره... هر روز شیر و عسل یا آبگرم و یه قاشق عسل رو فراموش نکنین... در ضمن زیاد هم درگیرش نباش...رها کن به حال خودش... انشالله درست میشه...
طوری زندگی کن که خدا لایکت کنه نه بنده خدا!!!!
دکتر احمدی ترکیب گرده گل و عسل هم که عسل فروشیهای معتبر دارن رو تجویز میکنه... روشهای متفاوت نزدیکی هم میتونه در سریعتر به نتیجه رسیدن موثر باشه... موفق باشین
طوری زندگی کن که خدا لایکت کنه نه بنده خدا!!!!
2706