2737
2734
جدیدا هرکی رو میشنوم خواسته زایمان طبیعی کنه نتونسته و بعد از ساعتها درد کشیدن کارش به سزارین کشیده.نمیدونم مشکل از بیمارستانهای خصوصیه؟؟اخه منم میخواستم برم پارسیان دکترم اونجاست ولی میترسم این بلا سر منم بیاد
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درد کشیدن و سزارین کردن بهتر از درد نکشیدن و سزراین کردنه چون با آغاز درد زایمان طبیعی هومونها بسیاررررررر مفیدی در بدن ترشح میشه که همه از طرف مغز فرمان میگیرند و با شروع روند زایمان شروع میشوند حالا یه کسی نمیتونه به هر دلیلی طبیعی زایمان کنه خب مجبور میشن سزارینش کنن اما چون مراحل طبیعی را طی کرده و درد را کشیده بسیار باری خودش و نی نی مفیده بهترین راه اینکه دکتری انتخاب کنید که هم متو طبیعی هم سزارین ماهر باشه تا اگه طبیعی نشد نگران دکتر نباشید یکی دیگه از مشکلات زیاد شدن طبیعی بی تحرک شدن ماماناست هیچ کاری نمیکنن ورزش های مخصوص را نمیکنن خب طبیعی نمیشه دیگه
رو به رو شدن با تغییرات زندگی با ورود بچه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=886322
2728
دختر خالم ۲ ماه پیش زایمان کرد پیش بهترین دکتر و بهترین بیمارستان درد طبیعی کشید ولی سزارین شد.بچش طفلی تمام صورت و دماغ و پیشانیش کبود بود. حالا من نمیفهمم اون درد چه نفعی برا بچه داره؟ تازه پاهای بچش هم انحراف پیدا کرده بود بخاطر فشار زیاد ۳ هفته تو گچ بود
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.......
عزیز با خودت یه مامای با تجربه ببر ورزش و پیاده روی داشته باش ایشالا میتونی من که برای پسرم تونستم این هفته زایمان دوممه ایشالا اینبارم طبیعی زایمان کنم
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
منم خرداد زایمان کردم اونم طبیعی هفته های اخر تحرک داشته باشی پیاده روی کنی میتونی طبیعی زایمان کنی
تـــو را بــه رخ تمـــــامــ شــقایقـــــــها میکشـــم و میگویــــم تا *پســـــرمــ* هستـ ـ ـ ـ زندگـــــی باید کـــــرد..
منم احتمال سزارین داشتم. ولی ترجیح دادم درد بکشم زایمان دومم سزارین شدم. ولی دلیل داشت جنین درشت بود لگنم متوسط
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738