2726
آپلود عکس ســلام به همه دوستان عزیز یکی از دعاهای که مجرب هست و برای حوائج توصیه شده دعای توسل هست که بهترین موقع قرائتش شب چهارشنبه هستــ و در باره این دعا اینطورگفــته شده ((احمد ابن‌بابویه دعای توسل را از ائمه (علیه السلام) نقل کرده و گفته است که این دعا را در هیچ امری نخواندم، مگر آن که اثر اجابت آن را به زودی یافتم )) +فردا هم شب چهارشنبه هســت مناسب دیدم یه ختــم 40 مرتبه دعای توسل بزارم ان شالله این 40 مرتبه رو دسته جمعی خــتمش کنیم ++ممنون میشم بعد ازنماز مغرب و عشا فردا بخونید اگه هم براتون اون ساعت میسر نبود اشگالی نداره ان شالله که دعای امام زمان شامل حال همگی ما بشــه و ان شالله شب چهارشنبه ای مهمان جمکران باشیم ان شالله هر سه شنبه خــتم دعای توسل داریم مایل بودید.. این صفحه رو به مباحث مورد علاقه اتون اضافه کنید و هر هفته سر بزنید اللهم عجل لویک الفرج بحق الزینب کبری سلام الله علیها

きらきら噴水

آپلود عکس آپلود عکس
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
آپلود عکس خــتم دسته جمعی دعای توسل هدیــه به چهارده معصوم و به نیت سلامتی و فرج امام زمان و حاجت روایی جمع آپلود عکس ختــم اول* 1-منصوره سادات 2-فرشته سادات 3-پاییز طلایی 4-مامان کوچلو 5-zeynabam 6-مامان پاشا 7-حلما 8-سارا 9-مرمر امیدوار 10-لیلا مامان دوقلوها 11-کیان دخت نوشین 12-نغمه 182 13-عرفان 14-تابناک 15-تابان 16-رز ابی 17-دماوند 18-بهناز مامان رضا 19--hale joon 20-خاله الی 21-فاطمه بهاری 22-مامان خاله الی 23-نورا 24-شکوفه 25-تهمینه 26-مامان مورچه خانم 27-سیصد و سیزده منتظر 28-دوست سیصد و سیزده منتظر 29-زهرا 30-مامان اروین 31-ایناز 32-Joojik 33-نادیا 34-میترا 35-عطر 36-بانوی شرقی 37-سمیه 38-مامان سمیه 39-ایدا 40-لیانا 41-mamane ahmadreza 42-ساناز 43-ام حسین 44-مامان عسلی 45-رها 46-حنای من 47-جیدا 48-الیزابت 49-فاطمه گلی 50-سوگند 51-سبزه 52-mrs abel tree 53-لیلا 54-مامان لیلا 55-عاشق مهدی 56-لیلی 57-ارتین کوچلو
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستانی که مایل هستن بخوونن بگید اسمشون رو اضافه کنم تا 40 نفر تکمیل بشه
2728
سلام عزیزم خوش امدید اضافه کــردم حاجتتون روا به حق چهارده معصوم
زهراجونم منم هستم التماس دعا
من تمام زندگی خودم را با اطمینان به خالق رودخانه هستی و به جریان زندگی سپرده ام و چون می دانم در آغوش رودخانه ای هستم که همه ذرات آن نشان از حضور یار دارد از افت و خیزهایش هرگز دل آشوب نمی شوم و من در آرامش هستم خدایا شکرت
2706