2733
2739
میخواستم بدونم ارتباط پرستار با فرزند دلبندتون چجوریه؟ چقدر بهش محبت میکنه؟ چقدر بازی ؟ و چقدر فرزندتون به پرستارش وابسته شده؟
دخترم 18 ماهشه و از یک سالگی پرستار میاد خونه ... یه دختر جوون 30 ساله که البته تجربه پرستاری نداشته تا حالا ... راستش احساس میکنم رابطه شون باید از این بهتر و صمیممی تر باشه ... دخترم وقتی اونو میبینه از اومدنش به خونه شاکی میشه و تا زمانی که من حضور داشته باشم نه تنها سمتش نمیره بلکه اونو پس میزنه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم همینطوره . دوست داشتم پرستارشو بیشتر از من دوست میداشت
نیما یوشیج در جشن 1 سالگی پسرش نوشت : پسرم ... یک بهار ، یک تابستان ، یک پاییز و یک زمستان را دیدی ... از این پس ، همه چیز جهان تکراری ست جز ... مهربانی
2728
2738
پرستار دخترم با اینکه جوونه ولی خوب با بچه بازی نمیکنه، یعنی تا بچه بهش گیر نده خودش تمایل نداره وقتی هم که بهش اصرا میکنه یجوری مشغولش میکنه ... کلا دوست داره فقط تلویزیون تماشا کنه [پرستاره رو میگم] ؛ میگم نکنه به خاطر این مساله هست که دوست نداره باهاش سر کنه؟ خیلی نگران این موضوع هستم
2706