2733
2734
سلام دوستان من تقریبأ آخرای ماه دوم بارداری هستم چون قبلا سقط داشتم دکترم برام 30 تا آمپول پروژسترون به مدت 15 روز و 30 تا شیاف به مدت 30 روز تجویز کرده آمپولام تموم شده چون شاغلم یه 10 روز استراحت گرفتم اما الان مجبورم بیام سرکار کارم پشت میزه به محض نشستن کمر درد میشم با اینکه زیر پایی و پشتی هم استفاده میکنم چندتایی هم پله داره نمیدونم چکار کنم چون خصوصیه میترسمم اخراج شم تو رو خدا بگید کمر درد خطر نداره
کمردرد خطر نداره برای اینکه اذیت نشی سعی کن هر ده دقیقه بلندبشی ده قدم راه بری دوباره بشینی اگه بتونی هر دو ساعت هم یه جایی دراز بکشی که عالیه اونجا اتاقی انباری چیزی نداری که یه زیرانداز کوچیک ببری یه وقتایی دراز بکشی؟ علاج درد کمردرد فقط دراز کشیدنه البته اواخر سه ماهگی این کمردردا می ره
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکر نکنم علاجی داشته باشه منم کمر درد داشتم در حد وحشتناک. شاغلم هستم و محل کارم طبقه سوم بدون آسانسور. من تا آخر ماه چهارم کمردرد داشتم و لکه بینی اما دکترم نه دارو داد نه مسکن نه استراحت و نه هیچی گفت طبیعیه.
تقریبا دوران بحرانی رو طی کردی الان جنین به دیواره رحم چسبیده از یکی دو هفته دیگه باید شروع کنی به پیاده روی
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
نمیدونم خیلی استرس دارم نمیدونم چکار کنم همه میگن دیگه سر کار نیا اما خوب هرکسی مشکلات و قسط و اینا داره نمیشه که دیگه سر کار نرم یعنی میگید نگران نباشم مصرف پروژسترون بهم کمک میکنه هنوز جای آمپولام خوب نشده مردم تا 30 تا آمپول زدم
2738
برای چی نیای؟؟؟؟؟؟ خوب منم پروژسترون و شیاف داشتم تا هفته 8 از مرخصیهام کم و بیش استفاده کردم الانم دارم یه ضرب می یام پس اینهمه خانوم کارمند چطوری با بارداری سرکار رفتن؟
منم درد وحشتناکی داشتم زیر شکمو لگن و کمردرد خیلی زیاد الان توی ماه 6 هستم دهانه رحمم درد می کنه بالاخره بارداری هر روز یه جاش درده ماه پیش پاهام ورم می کردهرکدوم اندازه یه توپ فوتبال می شد اما من همش اومدم و خودمو خونه نشین نکردم
مراعات بکن اگه می تونی توی هفته وسط هفته یه روز نیا که هفته واست نصف بشه
2706