موضوع: ويتامين آ+د - قطره آهن - مولتي ويتامين + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
لي لي پوت پست ها : 1324عضویت:1388/9/30
1390/3/18 - 8:50 صبح
سلام دوستاي خوووووبم

پسر من تازه 6 ماهش تموم شده و دكترش گفته اگر بخواي ميتوني بهش مولتي ويتامين به جاي قطره آ+د بدي ولي بايد مولتي ويتاميني باشه كه مقدار ويتامين آ 1500 و د 400 باشه ولي داروخانه ميگه كه اين مدل رو فقط يه شركت توليد مي كرده و ديگه نداريم.

مي خوام بدونم شماها به بچه هاتون هم آ+د ميدين و هم مولتي ويتامين يا فقط يكي رو مي ديد؟

و اينكه كدوم مولتي ويتامين از همه خوشمزه تر و بهتره و كم تر بوي مولتي ويتامين ميده.

قطره آهن فرو كيدز گرفتم، خووويه؟ ايرو ويت خواهر شوهرم براي پسرش گرفته ميگه بد ميخوره، با اينكه پسر من كلا خيلي بد غذاست و خيلي خيلي سخت قطره مي خوره ولي فرو كيدز رو مي خوره و بالا نمياره.

مزه اين دو تا با هم فرق داره؟

كدومش بهتره؟ اصلا با هم فرقي دارند؟

ببخشيد اينقدر سوال پرسيدمممممم
دريا (مامان شهرزاد) پست ها : 4168عضویت:1390/2/1
1390/3/18 - 9:22 صبح
فروكيدز همراه با ويتامين ث هست و يك مقدار ترش مزه است.
آيروويت شيرينه و بوي توت فرنگي مي ده.
فرقي نمي كنه بچه به هر كدوم كه عادت كنه و خوب بخوره همون رو بايد بهش داد. دختر من چون از اول به ايروويت عادت كرده بود الان قطره هاي آهن ديگه رو سخت مي خوره. آيروويت هم كه ديگه پيدا نمي شه...
نيازي نيست همراه با مولتي ويتامين قطره آد هم جداگانه بدي. نگران نباش مشكلي پيش نمياد. براش ويتان بگير قطره خوبيه. ميم هم همون تركيبات ويتان رو داره ولي طعم و مزش فرق داره.
ويتان آلمانيه، ميم ساخت هنده تحت ليسانس انگلستان.

بهتره كه نوع مولتي ويتامين رو هر چند وقت يك بار عوض كرد چون تركيباتشون با هم فرق داره و هر كدوم يك سري از ويتامينها رو توشون دارن. بنابراين اگه يك سري ويتامين ها توي قطره بچه نباشه، با قطره بعدي جبران مي شه. ولي قطره آهن رو اگه بچه بهش عادت كرده و خوب مي خوره و معدش راحته، ديگه نبايد عوض كرد.
درين مقام مجازي بجز پياله مگير...درين سراچه بازيچه غير عشق مباز
لي لي پوت پست ها : 1324عضویت:1388/9/30
1390/3/18 - 9:31 صبح
دريا جوووونم مرسي از راهنمايييت.

من چند روز پيش كه رفتم براي پسرم قطره آهن بگيرم ايروويت هم داشت.

من از داروخانه صدف توي ميدان نياوران گرفتم اگر پيدا نكردي و تهراني اينجا يه سر برو
دريا (مامان شهرزاد) پست ها : 4168عضویت:1390/2/1
1390/3/18 - 9:45 صبح
خواهش مي شه لي لي پوت! نه تهران نيستم، مدتيه در به در دنبال آيروويتم!
درين مقام مجازي بجز پياله مگير...درين سراچه بازيچه غير عشق مباز
مامان پريناز پست ها : 7774عضویت:1389/12/18
1390/3/18 - 10:57 صبح
قطره مولتي ويتامين رو فقط به خاطر آ+د ميدن يعني نياز اصلي ني ني در يافت آ و د هست .قطره آ+د چون كمي روغني تره براي نرم شدن مزاج ني ني مناسبتره ولي اصلا هر دو قطره رو نده چون ميزان ويتامين آ ميزنه بالا كه مناسب نيست
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: