2726
عنوان

من تصمیم به ازدواج گرفتم.

2798 بازدید | 165 پست
چند وقت پیش بعضی از دوستان تصمیم گرفتن برای من یه نفر را بعنوان همسر انتخاب کنن من مخالفت کردم شدید ولی حالا خودم به این نتیجه رسیدم بهتره ازدواج کنم ولی یه دختر خانومه بساز میخوام. اگه کمک میکنید تا من خودمو بیشتر معرفی کنم .
خدایا یک مرگ بدهکارم و هزار آرزو طلبکار. . . خسته ام. . . یاطلبم را بده یا طلبت را بگیر. . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام دوست عزیز أولا! روز جمعه کمتر کسی میاد سایت دوما ! سایت از دوازده ظهر به بعد شلوغ میشه سوما! این زندگی خودته و خودت باید تصمیم بگیری خوووو

قبول کن ای دل ! که این دنیا تنها یک گذرگاه است.... گذرگاهی زیبا
والا منظورم اینه اول تشخیص بدن آیا من الان موقع ازدواجم هست یا نه . اگه تشخیص دادن من الان به درد ازدواج میخورم یه مورد مناسب اگه سراغ دارن بهم معرفی کنن
خدایا یک مرگ بدهکارم و هزار آرزو طلبکار. . . خسته ام. . . یاطلبم را بده یا طلبت را بگیر. . .
علی آقا اگر واقعا شرایطت مناسبه و خانواده هم راضی هستن ، بهتره با کمک اونا یه دختر خانم خوب و بساز رو پیدا کنی و برین خواستگاری و چند ماه هم نامزد بمونین تا به اخلاق همدیگه بلد بشین

قبول کن ای دل ! که این دنیا تنها یک گذرگاه است.... گذرگاهی زیبا
من نمیفهمم الان به بلوغ فکری برای ازدواج رسیدم یا نه ؟ نمیدونم آیا از پس اداره یک زندگی مشترک بر میام یا نه
خب نمیدونم ازم سوال بپرسید من سعی میکنم با صداقت جواب بدم. بعد از روی جوابهام تشخیص بدید ایا موقع ازدواجم هست یا نه
2706