موضوع: يه باطل السحر كسي بلده؟ + اظهار نظر

1   2   3   4  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
Nancy پست ها : 2657عضویت:1389/6/27
1390/3/17 - 11:26 عصر
كيانا جان
بنظرم اين طرز اعتراض كردن اونم به نظر شخصي ديگران اصلا شيوه درستي نباشه عزيزم...هركسي حق داره به هرچي دلش ميخواهد اعتقاد داشته باشه همه آزادن و مختار به نظرم ما بايد ياد بگيريم به نظرات و اعتقادات ديگران احترام بزاريم يا اگرهم موافقشون نيستيم بايه لحن مودبانه اعتراضمون و مطرح كنيم.موفق باشي
آرزويي کن.... گوش هاي خدا پر از آرزوست و دستهايش پر از معجزه... شايد بزرگترين آرزوي تو کوچکترين معجزه خدا باشد...
ميترا(ارزوسابق) پست ها : 2017عضویت:1389/2/2
1390/3/18 - 12:28 صبح
سلام من اصلا به اين چيزا اعتقاد ندارم ولي انقدر از اين سحر وجادو كردن ادمها ديدم كه اعتقاد پيدا كردم من چند روز تعطيلي رو به روستاي شوهر خواهرم رفته بودم اونجا درويش پيري بود منو ديد بعد منو صدا زد بهم گفت يه غم بزرگي تو چشمات گفتم شما از كجا فهميدين گفت فردا شنبه بيا خونه من بهت مي گم از كجا فهميدم صبح ساعت 8 رفتم اونجا اتاقك كوچكي بود وداخلش پر از دعا نامهاي خدا گذاشته بود وپير مرده در عين سادگي زندگي مي كرد بعد به من گفت تو بچه دار نمي شي گفتم اره گفت هر ماه يك نفر كه بهت نزديك دعات مي كنه ونمي خواهد تو بچه دار بشي گفتم نه اينا خرافات گفت رفتي خونت بگردي از چند جاي خونت دعا ها رو پيدا مي كني گفت با هات شرط مي بندم اگه پيدا كردي من از تو هزينه اي مي گيرم اگه نه من به تو هزينه اي مي دم الان كه امدم خونم 3 تا پيدا كردم كه هم.نجاهايي گفته بود گذاشتن براي باطل كردنشم اصلا اين چيزايي كه شما مي گين نداد اولا يه دعا داد كه تو اب ونبات بريزم بعد صاف كنم بخورم ..........يكي داد كه با پوست سير و پياز تو دامنم دود كنم ....................يكي هم داد برم حموم باهاش غسل كنم ويكي هم تو گردنم بندازم اينها رو گفتم براي اين كه چون مي دونم حتما اين سحر و جادو وجود داره ولي من فكر نمي كنم اين چيزهايي كه شما گفتين لازم باشه ................قران خوندن به همه در باطل كردن كمك مي كنه ..........................................
Rosa* پست ها : 4270عضویت:1389/7/3
1390/3/18 - 12:40 صبح
خيلي بحث حالبي دارين. من خواننده خاموش بودم و كلي حال كردم. بازم پست بذارين و راهكارهاي حالب بدين. من خوشم اومد. ازشما چه پنهون منم به اين درد دچرام بد جور.
كلاْ افرادي كه ازدواج ميكنند دو دسته اند . آنهايي كه از جانشان سير شدند و آنهايي كه قصد جان ديگري را دارند
1390/3/18 - 12:41 صبح
چه حالب ميترا. يعني حاي دعاهارم بهت گفت؟ خيلي جالبه.كجا مي شه اين درويشو پيدا كرد؟ چقدر بابتش بهش پول دادي عزيزم؟
كلاْ افرادي كه ازدواج ميكنند دو دسته اند . آنهايي كه از جانشان سير شدند و آنهايي كه قصد جان ديگري را دارند
mojdeh پست ها : 278عضویت:1389/12/28
1390/3/18 - 1:47 صبح
جل الخالق چه حرفا
nini پست ها : 1075عضویت:1390/1/18
1390/3/18 - 2:19 صبح
bache ha manam ye modat az dorovari ham 2a moa didam,gardan nemigiran ke! Be nazare man avalin chizi ke behet komak mikone talghine mosbate. Hamishe be khodet begu ke in chiza tu zendegit asar nadare.age ino bavar dashte bashi,hich kasi nemitune ba in kara zendegie toro tahte tasir gharar bede.
دنيا پست ها : 1760عضویت:1387/3/28
1390/3/18 - 7:13 صبح
ميترا جون

من براي شما ايميل فرستادم ميشه لطفا پاسخ بدهيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون ميشم
سدا پست ها : 23عضویت:1390/3/7
1390/3/18 - 8:46 صبح
مريم خانمم بهت اطمينان ميدم داشتن سياست وتدبير وصبر دركنار توكل به خدا بهترين باطل السحره عزيزم.من خودم جواب گرفتم وتجربه كردم
ماتوشكا پست ها : 1046عضویت:1388/8/14
1390/3/18 - 9:07 صبح
سلام . مادر من هم به سحر و جادو اعتقاد نداره. چند سال پيش تو خونمون جنگ و دعواي اساسي بين برادرام و بابام بوجود اومد . خانواده من خيلي خانواده آرومي هستن و اين چيزا يك كم غير طبيعي بود كه يهو همه بيفتن به جون همديگه . مادرم يه دوستي داره كه در جريان دعواي خانوادگي مون بود و پيشنهاد داد كه بريم پيش يه دعا نويس.
من و دوست مامانم رفتيم و آقاي دعا نويس قبل از اينكه ما چيزي بگيم بهمون گفت كه به در خونتون روغن گرگ ماليدن تو خونتون جنگ شده. ما كف كرده بوديم. باطل كننده داد و گفت كه حتما هر چهارشنبه و شنبه توي خونتون اسفند دود كنيد. ما هم اومديم دعا ها رو با آب شستيم و توي گوشه هاي خونه و دم در ريختيم. شب خونمون سوت و كور بود . مثل سابق.
مامانم همينجوري مونده بود و چيزي نمي تونست بگه فقط اون كسي كه اين كار رو كرده بود رو نفرين كرد.
یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)
ماتوشكا پست ها : 1046عضویت:1388/8/14
1390/3/18 - 9:09 صبح
آيت الكرسي بخونين - 4 قل رو حتما بخونين هر روز -

یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)
نيلو و ني ني جون پست ها : 1844عضویت:1389/10/21
1390/3/18 - 9:37 صبح
خدا اون كسايي رو كه چشم ندارند خوشبختي ديگران رو ببينند نابود كنه بيچاره هاي مفلوك ببينيد به چه كارايي رو مي آرند
نيلو و ني ني جون پست ها : 1844عضویت:1389/10/21
1390/3/18 - 9:38 صبح
اونايي كه مي گن اعتقادي نداريم حتما كسي در خانواده اينها مشكل ساز نيست خدارو شكر ان شا الله هيچوقت هم اصلا ندونن اينا چيه
صبا پست ها : 297عضویت:1389/11/18
1390/3/18 - 9:40 صبح
سحر و جادو !!!!!!!! هر روز صبح چهار قل و ايت الكرسي بخون و اسپند دود كن باور كن اگر اين كار را بكني نيازي به دعا نويس نيست
عناب پست ها : 7994عضویت:1389/1/24
1390/3/18 - 9:47 صبح
منم روغن گرگو شنيدم كه باعث دعوا ميشه. يعني مامانم خودش به واسطه دشمني كسي رو لباسش بهش پي برد.و اون شخص اهل اين كثافت كاري ها بوده
Nancy پست ها : 2657عضویت:1389/6/27
1390/3/18 - 12:28 عصر
صبا جان ايه الكرسي و 4 قل خيلي عاليه منم مرتب ورد زبونمه واسه چشم و نظر و......اما خدا اون روز و نياره يكي از اطرافيانت دستش تو اين كارا(جادو جنبل) باشه و بخواهد باهاتون دشمني كنه و معمولا طرف و طلسم ميكنن اونوقت فقط خود خدا و بعد از اون فقط اين دعا نويس هاي قهار ميتونند گره از مشكلت باز كنن مگر نه كه زندگيت روال عاديش و نداره و همش تو عذابي اينارو دارم ميگم چون سر خودم امده اون موقع سنم خيلي كم بود اين چيزارو نمي دونستم بعدنا فهميدم كه واقعا حقيقت داره......الهي خدا ههمون و در پناه خودش قرار بده
آرزويي کن.... گوش هاي خدا پر از آرزوست و دستهايش پر از معجزه... شايد بزرگترين آرزوي تو کوچکترين معجزه خدا باشد...
آناناس پست ها : 987عضویت:1389/12/9
1390/3/18 - 12:45 عصر
كشورهاي پيشرفته هم اعتقاد دارند عزيزم انگليس مركز سحرو جادو هست از قديم هم بوده
** بنيــاد نيکو کاري مهــر **http://kheyrie-mehr.mihanblog.com/
maman malih پست ها : 3100عضویت:1388/3/18
1390/3/18 - 1:10 عصر
سحر و جادو حقيقت داره و از امور شيطانيه و در دين اسلام حرامه و كسي كه دنبال انجام سحر بره كافره!!
اما باطل كردن سحر يك چيز ديگس و بهترين باطل السحر قرآنه و اعتقاد به كلمه الله اكبر. يعني هيچ چيز به اندازه خدا قدرت و اختيار در امور نداره.و اصلا هيچ قدرتي غير از خدانيست.

در مورد باطل السحر هاي عجيب و غريبي مثل جيش و... بايد بگم اين حرفها خرافاته و ضمنا از اصل غلطه.
بايد بدونيد ساحران قدرتهاي خودشون رو از طريق كارهاي خلاف شرع و توهين به مقدسات و آلودگي به نجاسات بدست ميارن . و مطمئن باشيد كه هيچ نجاستي نميتونه به شما كمك كنه.

فقط قرآن و اعتقاد خدا و البته ايمان و رفتار و اخلاق درست و اعمال سنجيده
دعا ميکنم سال 93 سال موفقيت براي هممون باشه. شما هم برا من دعا کنيد.
1390/3/18 - 3:29 عصر
كسي مي دونه اين باطل كردن سحر و جادو با قلياب و سركه روز خاصي يا موقع خاصي داره؟ بعدش بايد شسته بشه يا نه؟ هر چند وقت يبار بايد انحام بشه؟
سارا پست ها : 257عضویت:1388/8/20
1390/3/18 - 3:56 عصر
عزيزم
اگه به جادو و طلسم اعتقاد داشته باشي بايد دنبال باطل كردنش هم بري.

در هر حال بهترين باطل كننده و ان يكاد هست.

و ان يكاد رو بالاي در ورودي خانه و حتي بالاي در تك تك اتاق ها وصل كن سر در اتاق هايي كه بشتر ازشون رد ميشين. وقتي روزي چند بار از زير و ان يكاد رد بشي ديگه هيچ طلسمي و جادويي كار نميكنه.

اين كار رو بكن من معجزه ديدم از وان يكاد.
سااراا پست ها : 5308عضویت:1389/2/27
1390/3/18 - 3:56 عصر
رزا جون موقع خاصي نداره.... چند قطره گوشه هاي خونه ميريزي و نيازي به شستن هم نيست...... هر چند ماه يه بار كه تونستي بريز
پسر گلم 92/10/5 به دنيا آمد. خدايا شکرت
       مبارک باشه :)
1   2   3   4  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: