2726
عزیزم منم دخترخالم الان دوقلوهاش 2 ماهشون و پرستار گرفتن اگه تواناییش داری حتما پرستار بگی گلم
15مدل چادر مشکی سایز 110تا 185 جنس کن کن و حریر اسود http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=881572
اخی عزیزم. از اطرافیانت کمک بگیر مثل مامان ,خواهر,...
من شـــکوفایی گلـــهای امیـــدم را در رویـــاهـــا میبــینم، و نــــدایی کـــه بــــه مـــن می گـــوید : " گـــرچــه شــب تاریــک اســـت دل قـــوی دار ســـــحر نــــــزدیـــــــک اســـــــت. "

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جنسیت دوقلوهات چیه ؟ میشه عکسشونو بذاری؟
من شـــکوفایی گلـــهای امیـــدم را در رویـــاهـــا میبــینم، و نــــدایی کـــه بــــه مـــن می گـــوید : " گـــرچــه شــب تاریــک اســـت دل قـــوی دار ســـــحر نــــــزدیـــــــک اســـــــت. "
2728
ناشکری نکن عزیزم خدارو شکر کن که دوتا فرشته سالم داری یکی مثل من حسرت به دل موند یکی هم مثل شما که از دستشون بریدی میدونم سخته بزرگ کردنشون اما هیچ وقت اینجوری نگو و روزی هزاربار از داشتنشون خدارو شکر کن
***الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم***
حق داری... من با یه بچه تو 3 ماهگی اشکم دراومده بود... دوقلو که جای خودشو داره.... دوستم دوقلو داره، الان 3 سالشونه... میگه خیلی خوب با هم بازی میکنن الان....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
اره یاس راست میگه یاس جون ان شالله خدا به من و تو و بقیه منتظرا زود زود یه فرشته بده که حسرت به دل نمونیم نمیدونم حکمت خدا چیه
خدا واست نگهشون داره از خدا میخوام که صبر و تحملت رو زیاد کنه
با با اومده درددل کنه سبک شه بره به بچه هاش برسه مگه گفته بیاید بچه هامو نگه دارین یا میخوام بزارمشون تو کوچه که شصتتو نشون میدی یه ذره درک هم خوب چیزیه به خدا گناه داره من دیدم دوقلو داشتن چقدر سخته ایشالله خدا بچرو داده صبرشم میده عزیزم این خستگی بیشتر به خاط کم خوابیه استراحت کن عزیزم یه ساعتی بسپر بچه ها رو به خواهری مادری بخواب کمخوابی داغون میکنه ادمو
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
انتظار عزیز خوب یکم انا جان رو درک کن شاید واقعا خیلی اذیت شده که این تاپیک رو زده و دنبال یه راه حله
2706