2726
سلام, سه ماه پیش نامزدم دو هفته پریودش عقب افتاد ما فک کردیم حاملست ولی از بچه های همین سایت بهمون گفتن بی بی چک بزنیم که منفی اومد بعد اون دو یا سه بار پریود شد الان حدود یه هفتست باز پریود نمیشه, یعنی اینبار حاملست؟ چرا از وقتی که رابطه داریم پریودش نامنظم شده؟ آخرین پریودش یه ماه پیش بود که بعد اون رابطه نداشتیم یعنی احتمالش هست حامله باشه؟ آخه من شنیدم اگه پریود بشه یعنی حامله نیست, گفتم شاید الان حامله باشه بخاطر رابطه ی قبل از آخرین پریود آخه این مسئله واسمون خیلی مهمه, اگه حامله باشه جلو خونواده هامون زشت میشه... ممنون میشم واسم توضیح بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ﺑﺮﻩ ﺁﺯﻣﺎﻳﺶ ﺑﺪﻩ اﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﻣﻂﻤﻴﻦ ﻣﻴﺸﻴﻦ ﺭﻭ ﺣﺮﻑ ﻛﺴﻲ ﺣﺴﺎﺏ ﺑﺎﺯ ﻧﻜﻦ اﮔﻪ ﻫﻢ ﺣﺎﻣﻠﻪ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﻻ اﻗﻞ ﻋﻠﺖ ﺑﻪ ﻫﻢ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺗﻨﻆﻴﻢ ﭘﺮﻳﻮﺩﺷﻮ ﻣﻴﻔﻬﻤﻴﻦ
ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﻣﻀﻂﺮﺏ ﺟﺎﻥ ﻳﻜﻢ ﻣﺮﺩﻭﻧﮕﻲ ﺑﻪ ﺧﺮﺝ ﻣﻴﺪاﺩﻱ ﻗﺒﻞ اﺯ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﺪﻥ ﺗﻜﻠﻴﻒ ﺭاﺑﻂﺘﺘﻮﻥ ﻛﺎﺭ ﺩﺳﺘﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﻧﻤﻲ ﺩاﺩﻱ ﺷﻤﺎ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﺎﻣﺰﺩ ﻧﺸﺪﻱ ﭼﻪ ﺩﻟﻲ ﺩاﺷﺘﻲ ﺭﻓﺘﻲ ﺳﺮ اﺻﻞ ﻣﻂﻠﺐ
نه ما از ترم اول با هم بودیم, الان 4 ساله که با همیم پارسال به خونوادم گفتم بریم خواستگاری ولی پدرم بخاطر شرایط مالیشون پاشو کرد تو یه کفش که با این خونواده وصلت نمیکنه من چه میدونستم اینجوری میشه
ﺣﺘﻤﺎ ﺳﻨﺘﻮﻧﻢ ﻛﻢ ﻫﺴﺖ ﺣﺎﻻ ﺣﺎﻻﻫﺎ ﻧﻤﻲ ﺗﻮﻧﻴﻦ ﺗﺼﻤﻴﻢ ﺑﻪ اﺯﺩﻭاﺝ ﺑﮕﻴﺮﻳﻦ! ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻴﭽﺎﺭﻩ ﺣﺘﻤﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﺩاﺷﺘﻪ ﺗﻦ ﺑﻪ ﺧﻮاﺳﺘﺖ ﺩاﺩﻩ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻛﻠﻲ ﺗﺮﺱ و اﺳﺘﺮﺱ ﺩاﺭﻩ اﻻﻥ ﺧﻮﺩﺗﻢ ﻛﻪ اﻻﻥ ﺗﺮﺳﻴﺪﻱ!اﮔﻪ ﺩﻭﺳﺶ ﺩاﺷﺘﻲ ﺗﻮ اﻳﻦ ﻣﻮﻗﻌﻴﺖ ﻗﺮاﺭﺵ ﻧﻤﻴﺪاﺩﻱ
2706