2410
2553
سلام به مادرهای عزیز ... من نقاش و طراح هستم و برای اتاق کودکان و مهدها سفارش نقاشی با پاستل میگیرم ، نقاشی با پاستل چون پیکسلی هست از قیمت بالاتری نسبت به رنگ روغن برخوردار هست... در حال حاضر تصمیم گرفتم حدود 40% ارزانتر از قیمت های معمول سفارشات بگیرم پس اگر قصد سفارش یک اثر هنری و فانتزی برای اتاق کودکتان را دارید حتما سری به وبلاگم در لینک پایین بزنید که تمامی اطلاعات و سایز و قیمتها ( با در نظر گرفتن تخفیف) در آن درج شده است ... www.pastelwork.blogsky.com
پذیرش سفارش نقاشی های فانتزی و کودکانه با قیمتی بسیار مناسب ... اطلاعات بیشتر در www.pastelwork.blogsky.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
نه عزیزم ... چهره هم کار میکنم ولی فعلا فقط سفارش انیمیشن میگیرم چون من تا توی یک حرفه مهارت کامل نداشته باشم سفارش نمیگیرم
پذیرش سفارش نقاشی های فانتزی و کودکانه با قیمتی بسیار مناسب ... اطلاعات بیشتر در www.pastelwork.blogsky.com