2733
2734
سلام من این ماه این احتمال تلخ رو می دهم البته هنوز 1 روز فرصت دارم برای پری ولی از حالت هام می فهممم که انگا ر قراره یه اتفاقی بیوفته اصلاااااااااااااا امادگی بچه دوم رو ندارم سنم هم بالاست 37 سالمه همش فکر می کنم که کی به دنیا بیاد کی من بزرگش کنم همسرم هم نمی خواهد تمام برنامه های زندگی ام داره بهم می خوره نمیدونم این چه زوری هست که به سر زن ها باید باشه رفتم دکتر بهم میگه هیچ کاری نمی توانم برایت بکنم
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سر بچه اولم خودم و همسرم می خواستیم برنامه ریزی کردیم من یکسال قرص اسید فولیک می خوردم از همه نظر تحت نظرد کتر بودم و لی بازم بچه ام شکاف کامی شد و دکترها گفتن که ژنتیکی هست بایدیا دیگه بچه نخواهین یا این که حتما ازمایش بدین حالا غصه دنیا روی سرم اومده بچه اولم خیلیییییییی صدمه خورده سر این مشگلش دو بار عمل شده من خورد شدم الان هنوز باید گفتاردرمانی بشه از هم سن هاش عقبه گرررررررررررررررررریهه دیگه نمیخواهم یکی دیگکه هم بیاد که همین درد ها رو بکشه
منظورم اینه که زن ها باید باردار بشن راهی ندارن و نخواستنی در کار نیست اختیار بدن خودشونم ندارن منظورم اینه
2738
مثلا خیر سرمون جلو گیری کردیم ک ن د و م الان 5 ساله مشگلی پیش نیامده بود این بار پاره شد من هم زود قرص ارژانسی خوردم ولی انگار بی اثر بوده اما مطمعن نیستم اما حالات هام رو می بینم که انگار خبیریه
دلربا جون مرسی خانمی من بچه دوست دارم ولی انقدر احساس گناه می کنم در مورد اولی که دیگه نمی خواهم راستش قرص ماهیانه هم نشد استفاده کنم چون دچاره کیست شدم
سلام عزیزم منم ناخواسته بار دار شدم ماه دیگه بدنیا میاد الانم پسرم 1 سالشه ولی راضییم به رضای خود خدا چون برگی ارز روی درخت نم افته جز اراده خداوند بعدشم هر جا بری سقط نمیکنن
اخیششششششششششششششش راحت شدم
چه ربطی داره عزیزم من درک میکنم که ناراحتی و مشکل داری ولی حرفت اصلا درست نیست یعنی چی که زن هاوباید باردار بشن و نخواستنی در کار نیست!! به دور و برت نگاه کن هزاران زن در حسرت باردار شدن هستن شما باید پیشگیری میکردی بعد هم نکته دیگه ای هست که این حرفای دکتر ها خیلی هم قابل اعتماد نیست خدا خالق ماست و همه چی به دست اونه من چند موردودیدم اطرافم تو سن بالاتر از ۴۰ باردار شدن و دکتر بهشون گفته باید سقط کنی.بچت نقص ژنتیکی داره یا عقب موندست اما بچه به دنیا اومد سالم و ناز به خدا توکل کن انشالله خیره بچه برکت و رحمت و شادی و امید میاره شاید اومدن این بچه رنج هایی که از بچه اول کشیدین رو کم کنه انشالله بچه اولتون هم خیلی زود به هم سن و سالاش میرسه
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
2706