2737
2734
عنوان

سوال. زناشویی ...........

1061 بازدید | 21 پست
..وقتی رابطه داری غسل میکنی اگه از منی شوهرت بیاد بیرون دوباره باید غسل کنی یا آبکشی کافیه ؟ اگه منی خود آدم باشه ولی مال قبل باشه بعد از غسل بیاد بیرون چی؟غسل داره>؟
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

1- بهتره که بعد از رابطه یه مدتی صبر کنید بعد برید غسل کنید 2- بعد از غسل ، اگه بازم چیزی از بدنتون خارج شد غسل نداره اما لباستون رو باید تعویض کنید
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2731
سلام جواب سؤال اول : نه غسل لازم نیست، ولی باید آب کشیده شود. جواب سؤال دوم : بله غسل لازمه.
خدایا شکرت .... خدایا بهم صبر و ظرفیت و عافیت و برکت بیشتری بده، تا بیشتر و بهتر قدر نعمت های تو رو بدونم ... خدایا شکرت
اگه منی همسر باشه بعداز غسل بیاد فقط اب بکش غسل لازم نیست ، ولی اگه مال زن باشه فکرکنم اگه قبل از غسل ادرار کنی دیگه هر مایعی بیاد پاکه
⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
2738
مرسی از همگی زنگ میزنم دفتر مکارم میپرسم چون میترسم اشتباه نشه ممنون از همگی که وقت گذاشتید
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
2706