2737
2739
دوست جونا دیشب از مسافرت باهاشون برگشتم همش بی برنامه هستن فقط می خوان پول خرج کنن؟ آخه همه با خانواده خودشون بهشون خوش میگذذره اما به من نه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هر شخصی باید با همسلیقه خودش بره سفر تا بهش خوش بگذره چه خونواده باشه چه غیر
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
منم دوست دارم سفر لوکس باشه پولش نباشه نمیرم
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738
عزیزم من که نمیگم پول خرج نشه اما میگم حالا که گرسنه ایم یه چیز بخوریم دقیقا 2.5 ساعت باید بریم تا به هتل پنج ستاره یا رستوران بین المللی برسیم ... بابا با همه چیز میشه خوش باشیم آخه همه سفر که به این چیزا نیست
حالا تصمیم گرفتم نرم باهاشون مسافرت مثلا از ساری که بودیم کفتن باید از جاده چالوس برگردیم 14 ساعت تو راه بودیم.... کلی راهمون رو دور کردیم با بچه کوچک من اصلا هم براشون شرایط من مهم نیست
2706