2737
2734
عنوان

غذای خانگی برای مهمانی ها

12214 بازدید | 22 پست
سلام جایی می شناسید که غذای خونگی درست کنه برای مهمونی ها؟ البته ترجیحا رستوران باشه
من خیلی تو پخت غذا زرنگ نیستم.دستمم کنده. اگه بتونم جایی پیدا کنم که حرفه ای غذا درست کنه خیلی خوب می شه.
ظرف بدم و غذا رو تحویل بگیرم.غذا های خونگی مثل کشک بادمجون، دلمه، آلبالو پلو و خوراک زبون و الویه...
زیاد هم تابلو نباشه که رستورانه و خونگی نیست(چشمک)
سلام عزیزم. به نظر من تهیه غذای فارسی.
آدرسش:خیابان شریعتی ، خیابان شهید کلاهدوز(دولت) ، جنب مسجد اعظم قلهک پلاک 41

خیلی خوشمزه و تمیزه. ولی رستوران نیست.
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورم از رستوران اینکه یه جایی باشه که پروانه بهداشت و از این جور چیز ها داشته باشه و نه اینکه یه نفر تو خونه بپزه.اخه این طوری راحت تر می شه اطمینان کرد.

ممنون قبلا از فارسی تلفنی غذا گرفتم خوب بوده . به نظرتون تابلو نیست که از رستوران گرفتم؟ ظرف بدم تو ظرف تحویل می ده؟
2731
فارسی خوبه خانمی. ما همیشه برای غذاهایی مثل باقالی پلو یا زرشک پلو قابلمه می دادیم می ریخت. خدمتکاراش هم برای پذیرایی خیلی خوبن. اگه خواستی بگو زرنگ باشن. مداوم پذیرایی می کنن و خودت اصلا خسته نمی شی. تهیه غذای میهمان هم بد نیست. واسه ی بله برونم از اونجا غذا گرفتیم خوب بود . الان یه شعبه زده تو پاسداران.
اما فارسی قدیمی تره و کادرشم مجربه. جدیدن هم که همه جور غذا به منوش اضافه کرده و تنوعش خوبه. چند روز قبل از مهمونیت برو باهاشون صحبت کن و ببین ظرف قبول می کنن یا نه.
موفق باشی عزیزم
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
بخشا جان به این آدرس ایمیل بزن یکی از دوستان منه . آشپز بسیار قابلیه و گاهی که منم مهمون زیاد دارم و دست تنهام بهشون سفارش می دم . بسیار تمیز درست می کنه و خوش طعم . بگو از طرف ساغر ایمیل زدی . اینم ایملش maleki.fahime@yahoo.com

بخشا جان به این آدرس ایمیل بزن یکی از دوستان منه . آشپز بسیار قابلیه و گاهی که منم مهمون زیاد دارم و دست تنهام بهشون سفارش می دم . بسیار تمیز درست می کنه و خوش طعم . بگو از طرف ساغر ایمیل زدی . اینم ایملش maleki.fahime@yahoo.com
بچه ها ممنون از پست هاتون.

مامان درسا جون هانی توی عباس آباد رو می گی؟
می شه شماره آشپز کوچک رو هم بهم بدی؟همونیه که چند تا شعبه داره یکیش هم تو یوسف آباده؟
2738
بخشای عزیزم من یه خانوم محترم رو میشناسم تو خونه آشپزی میکنه کارشم عالیه بیا تو این تایپیک غذاهای که درست میکنه گذاشتم از این راه خرج زندگیش رو در میاره ثواب داره عزیزم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=87327&PageNumber=2
سلام من برای جشنها و مهمونیهای خیلی از خانمهای سایت غذا درست کردم . غذاهای من واقعا خونگین . رستوران هر چی عالی باشه باز هم غذای خونگی نمیشه . هم میتونین بیاین خونم از نزدیک ببینین هم میتونین از قبل غذا رو تست کنین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم .

قبول سفارش انواع ساندویچ ودسرهای جشن تولد
قبول سفارشات مهمانی های شما

غذاهای واقعا خانگی ، با استفاده از مواد تازه و برنج ایرانی
 ارائه منو متناسب با بودجه شما برای مهمانیهای مختلف
 سفارشات برای مهمانیها ، شام ، ناهار ،
عصرونه ،جشنهای تولد و ...
 امکان تست غذا قبل از سفارش

تلفن تماس : 09372806077

ز 1 نفر تا ...... حتی 1 نوع غذا
سعادت آباد شهرک بوعلی

برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه فرمایید:

www.asroone.blogfa.com

کار من کاملا خونگیه یه ببار واسه یه خانمی تو ظرف یه بار مصرف بسته بندی کردم فرستادم چون خودش می خواست دوباره تو قابلمه غذاهاشو بچینه ( نمی خواسته مهموناش متوجه بشن ) . چند تا خانمها خودشون ظرف پذیرایی یا قابلمه آوردن یه خانمی هم اگه اشتباه نکنم آرزو خانم خواسته بوده از ظرفهای خودم استفاده کنم و روز بعد برام آورده اینکه میگم تماس بگیرید به خاطر اینه که مشورتی هم کرده باشیم چون من زیاد تو نت نمیام سرعت اینترنت سعادت آباد همه میدونن چقدر پایینه
2706