2733
2734
عنوان

بیاین شب عیدی یکم شادشین

996 بازدید | 56 پست
این پسرایی که میگن: هر دختر دهه شصتی ای با آهنگ یه حلقه طلایی رقصیده، اینا همونایی هستن که : تو عروسیا با کاپشن چرم با آهنگ جونی جونُم از خود بیخود میشدن و طول مسیر حیاط رو میلرزوندن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ﺭﻭﺯﯼ ﻣﺮﯾﺪﺍﻥ ﻧﺰﺩ ﺷﯿﺦ ﺭﻓﺘﻨﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺍﻭ ﭘﺮﺳﯿﺪﻧﺪ: ﯾﺎ ﺷﯿﺦ ! ﻓﯿﻠﺘﺮﯾﻨﮓ ﺑﺪﺗﺮ ﺍﺳﺖ ﯾﺎ ﮐﻢ ﺑﻮﺩﻥ ﭘﻬﻨﺎﯼ ﺑﺎﻧﺪ؟ ﺷﯿﺦ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﻌﻨﯽ ﺩﺍﺭﯼ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﻓﺮﻣﻮﺩ: ﻫﯿﭽﮑﺪﺍﻡ ! ﭼﯿﺰﯼ ﺩﺭ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻫﺮﺩﻭﯼ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺑﺪﺗﺮ ﻭ ﺍﻋﺼﺎﺏ ﺧﺮﺩﮐﻦ ﺗﺮ ﺍﺳﺖ ! ﻣﺮﯾﺪﺍﻥ ﺑﺎ ﺣﯿﺮﺕ ﺑﻪ ﺷﯿﺦ ﻧﮕﺮﯾﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﻓﺮﻣﻮﺩﻧﺪ: ﯾﺎ ﺷﯿﺦ ! ﺍﺯ ﻓﯿﻠﺘﺮﯾﻨﮓ ﺑﺪﺗﺮ ﭼﯿﺴﺖ؟ ﺷﯿﺦ ﻓﺮﻣﻮﺩ: ” ﻣﺸﺎﻫﺪﻩ ﺍﯾﻦ ﻟﯿﻨﮏ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻋﻀﺎی ﺳﺎﯾﺖ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﭘﺬﯾﺮ ﺍﺳﺖ. ﺑﺮﺍﯼ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﮐﻠﯿﮏ ﮐﻨﯿﺪ !” ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺳﺨﻦ، ﻣﺮﯾﺪﺍﻥ ﻧﻌﺮﻩﻫﺎ ﺯﺩﻧﺪ ﻭ ﮔﺮﯾﺒﺎﻥ ﭘﺎﺭﻩ ﮐﺮﺩﻧﺪﯼ ﻭ ﻟﭗ ﺗﺎﭖ ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﻣﯿﻦ ﮐﻮﺑﯿﺪﻧﺪﯼ، ﻓﻐﺎﻥ ﻛﺸﺎﻥ ﺑﻪ ﺭﺷﺘﻪ ﻛﻮﻫﺎﯼ ﺁﻟﭗ ﭘﻨﺎﻩ ﺑﺮﺩﻧﺪﯼ
یه همسایه داریم به خانومش میگه "منزل". خانومش خونه ی ما بود اومده بود دنبال زنش. برادرم در باز کرد آقاهه گفت "منزل ما اینجاست؟" برادرم گفت: نهههه منزل شما ته کوچه ست. بنده خدا از ته کوچه در همه خونه ها رو زده بود تا منزلش و پیدا کنه!
2738
ﻣﻼﮎ بیشتر ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ : ﺗﯿﭗ ﻭ ﻗﯿﺎﻓﻪ ﺭﯾﮑﯽ ﻣﺎﺭﺗﯿﻦ ﻫﯿﮑﻞ ﺍﻧﺮﯾﮑﻪ ﻭﺿﻌﯿﺖ ﻣﺎﻟﯽ ﺑﯿﻞ ﮔﯿﺘﺲ ﺍﺧﻼﻕ ﺍﻣﺎﻡ ﻋﻠﯽ (ع) ﺁﺧﺮﺷﻢ چی ﮔﯿﺮشوﻥ ﻣﯿﺎﺩ : . . . . . . . یه ﺳﻤﻨﺪﻭﻥ ﺧﺴﺘﻪ .......
ﭘﺴﺮﻩ ﺭﻓﺘﻪ ﻣﺎﻣﻮﺭﯾﺖ ﻭﺳﻂ ﺑﯿﺎﺑﻮﻧﺎﯼ ﺑﻨﺪﺭ ﻋﺒﺎﺱ , ﺧﯿﺲ ﻋﺮﻕ , ﺳﺮ ﺩﮐﻞ ﻫﺎﯼ ﻧﻔﺘﯽ , ﺗﺎ ﺯﺍﻧﻮ ﺗﻮ ﮔﺎﺯﻭﺋﯿﻞ !!! . . . . . . . . . .ﻧﺎﻣﺰﺩﺵ ﺑﺮﺍﺵ sms ﺯﺩﻩ : ﺑﺎﻫﺎﺕ ﻗﻬﻠﻢ چلا ﺩﯾﺸﺐ ﺑﻮﺱ نفلستادی؟ (واقعا بعض وقتا ما زناهم سریالیم برای خودمون )
ﺍﺯ ﺧـــﺪﺍ ﮐـﻪ ﭘـﻨـﻬـﻮﻥ ﻧـﯿـﺴﺖ . . . . . . . . . . . ﻭﻟـﯽ ﺧـﺪﺍ ﺭﻭ ﺻـﺪ ﻫــﺰﺍﺭ ﻣـﺮﺗـﺒـﻪ ﺷـﮑـﺮ ﮐـﻪ ﺍﺯ ﺷـﻤـﺎ ﭘـﻨـﻬـﻮﻧـﻪ !!!!... ﻭﮔـﺮﻧﻪ ﺍﻵﻥ ﮐـﻞ ﺍﯾــﺮﺍﻥ ﻣـﯿـﺪﻭﻧـﺴﺘـﻦ
دو پدیده را مردم یا عوام نمی توانند از هم سوا کنند یکی شور مذهبی است یکی شعور مذهبی.که این دو ربطی به هم ندارند آن کسی که شور مذهبی دارد خیال می کند که شعور مذهبی هم دارد.(دکتر شریعتی )
امروز رفته بودم پشت بوم که آنتن تلویزیونون رو تنظیم کنم، با موبایلم شماره خونه رو گرفتم به مامانم میگم: الو، مامان خوبه؟ مامانم هم میگه : مرسی همه خوبن شما خوبین؟ خانواده خوبن؟ ببخشید بجا نیاوردم.
اینا که یه تار موی همسرشون رو به یه دنیا نمیدن، اگه همونو تو غذا پیدا کنن؟.......... صداتونو نمیشنوم؟!؟!.....
دو پدیده را مردم یا عوام نمی توانند از هم سوا کنند یکی شور مذهبی است یکی شعور مذهبی.که این دو ربطی به هم ندارند آن کسی که شور مذهبی دارد خیال می کند که شعور مذهبی هم دارد.(دکتر شریعتی )
طرف از تو هواپیما پست گذاشته: نمی‌دونم دقیقا کجا هستم؛ یکی کامنت گذاشته با گوشیت بزن فیس بوک دات کام اگه فیلتر بود یعنی رسیدی تهران!
2706