2726
اینکه چطور باید آماده کرد؟ کی باید آماده کنه؟ از قبل آماده باشه یا نه؟ شامل چی بشه؟
به آرزوهای خویش ایمان بیاورید و آنگونه نسبت به آنها بیاندیشید که گویی بزودی رخ میدهند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه میز قشنگ بچین
دستمال سفره ها رو تزئین کن
روی میز رو با گلبرگهای گل سرخ تزئین کن
تخم مرغ آبپز تو جا تخم مرغی خیلی شیکه
بقیه مواد رو با تجملاتش دیگه...
راستی تو گوگل سرچ کن میز صبحانه
گل رو میز یادت نره
مامان محبوب یعنی خودم باید آماده کنم؟ مثلا نون رو از قبل باید داشته باشیم؟یاصبح باید بگیریم؟
به آرزوهای خویش ایمان بیاورید و آنگونه نسبت به آنها بیاندیشید که گویی بزودی رخ میدهند.
ضمنا میتونی خودت یا هر کس دیگه که روز قبل میره خونتون را تزئین کنه و به اصطلاح حجله تون را بچینه بگی میز صبحانه را هم با دستمال سفره های خوشگل بچینه و همه چیز آماده باشه
مثلا پنیر را با قالب شیرینی فرم بده و توی ظرف مخصوص پنیر بگذاره و کره را از پوستش در بیاره و توی ظرف بگذاره
توی کاسه های کوچیک یک شکل چند جور مربای خوش مزه و عسل بریزه توی یک ظرف خامه بریزه خیار و گوجه خورد کنه و تزئین شده توی یک بشقاب بچینه گردو بگذاره و خلاصه هر چیزی که برای یک صبحانه کامل لازمه
میتونی آب میوه و شیر هم بگذاری از قبل توی یخچال خنک بشه
بعد هم به یکی بسپری صبح براتون نون تازه بگیره و بیاره دم خونه و تو صبح فقط بلند شی و اینها را بچینی روی میز و چای درست کنی
میتونی نیم رو یا حتی سوسیس تخم مرغ هم درست کنی
باید ببینی دوست داری صبحانه چی بخوری
ما با شوهرم رفتیم بیرون صبحانه خوردیم
دوستم شوهرش رفته بود اول صبح که هنوز خواب بوده کله پاچه نون تازه گرفته بوده
ایده حلیم مال خالم بود
خلاصه راه زیاد داری
ممنون ازتون و بخصوص گلناز با اینهمه راهنمایی
از اینکه یکی آماده شده بیاره دم خونه خوشم نمیاد البته این سوال رو برای خودم نپرسیدم من خودم هنوز مونده تا اونجاها
سایان عزیز موسیقی ملایمی که گفتی برای اینکار داری؟
اگه داری برام ایمیل میکنی؟
2706