2726
مامان جونا سلام از اونجایی که هیچکی اطلاعاتش درباره حرکت....غذا...وبقیه رفتارا ی نینی کامل نیست بیاید باهم تبادل اطلاعات کنیم مامان جونا هر کی دوست داره بیاد اسمشو بنویسه از فردا شروع کنیم
مامانیه مهربون امضامو که دیدی واسه سلامتی پسر کوچولوم امن یجیب بخون...خواهش میکنم😔😔
سلام عزیزم دخمل منم 7ماه و نیمشه
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بنیامین من شش ماهو بیستو نه روزشه وزنش نه کیلوهه وقدش۷۵ غذا بهش سوپ ....فرنی...سرلاک،،،،کته،،،،حریره میدم فقطم غلت میزنه کار دیگه ای نمیکنه
مامانیه مهربون امضامو که دیدی واسه سلامتی پسر کوچولوم امن یجیب بخون...خواهش میکنم😔😔
عزیزم من نی نیمو از 6ماهگی دیگه برای قد و وزن نبردم فقط وزنش 6ماهگی 7بود الان فقط برمیگرده رو شکمش و قل میخوره هنوز از سینه خیز رفتن خبری نیست
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
منم سوپ-فرنی-سرلاک و آبگوشت میدم
2706