2737
2734
خانوم های گل مطمئنا پاسخ به این سوال میتونه به خیلی ها کمک کنه که مانع این تجربه بشن
خدای مهربونم از هدیه ای که بهمون عنایت کردی سپاسگزارم. خودت حافظش باش یا خیرالحافظین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام خانوما نگار جان ماه چندم بود نیلوفر جان 3تا ناراحت شدم خوب دلیلشو نفهمیدی؟ شبی جان یعنی پوچ بود درسته؟ بچه اولت بود؟
خدای مهربونم از هدیه ای که بهمون عنایت کردی سپاسگزارم. خودت حافظش باش یا خیرالحافظین
نگار جان الان نی نی داری و به زودی مامان میشی انشاا.. چقدر خوب بچه اولته؟ چند وقت قبلش سقط داشتی؟
2738
تو هفته هشت رشدش متوقف شده بود هفته ١٢ فهمیدم همونطورى موند یه هفته بعدش خودش دفع شد گفتن بارداری اول معمولا همینجور مى شه البته یکمم آزمایش انعقاد خونم انگار کم و زیاد داشت عدداش تو حاملگى فعلیم تا ماه هشت آسپرین خوردم
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
نیلوفر جان یعنی دکتر نتونست متوجه بشه علتش چیه؟ شاید حق با نگار باشه نگار جان خوشحالم که الان بارداری انشاا.. بسلامتی بیاد بغلت بچه ها من کم کاری تیروئید دارم البته با دارو کنترل شده ولی نگرانم
2706