2726
عنوان

زایمان طبیعی بعد سزارین ؟....

7036 بازدید | 78 پست
سلام من دختر اولم رو سزارین شدم الان میتونم بعد 3 سال دومی رو طبیعی زایمان کنم کسی این کارو کرده؟
پروردگارم ؛ همه چیزم از توست و فقط به تو ایمان دارم و امید والسلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من انجام دادم هفته پیش تو بیمارستان مصطفی خمینی بچه هم کاملا سالمه خدارو شکر الان وقت ندارم بعدا بیشتر می گم
پروردگارا ! به ما از همسر و فرزندانمان آن ده که مایه روشنایی چشمان ما باشد «فرقان۷۴»
سلام من از طرف ایشون می گم برو بیمارستان مصطفی خمینی به آدرس، میدان ولی عصر،خیابان کشاورز،خ ایتالیا از میدان ولی عصر که مترو و بی آرتی داره می تونی یه ربع پیاده بری شنبه و تا سه شنبه دکترهایی که من پیششون رفتم مثل ظفرقندی و ربیعی که خیلی هم ماهن راحت انجام می دن پولی هم نمی گیرن ولی فکر کنم باید قبلش وقت بگیری شلوغه
پروردگارا ! به ما از همسر و فرزندانمان آن ده که مایه روشنایی چشمان ما باشد «فرقان۷۴»
یاسین به نت دسترسی نداره من از طرف ایشان می گم به علت اینکه که زایمان طبیعی رو باید دکتر قبول کنه، دکترای بقیه ا... و نجمیه قبول نکردن . یه دکتر به نام محمدی تو نجمیه هست که قبول می کنه تو مطب شخصیش گفت که تا ۴۲ هفته وای می ایسته از دو هفته مانده تو مطبش شروع کرد به تحریک کردن و گفت تاثیر داره روز قبل زایمان هم که دوشنبه بود انجام داد زینب هم که سر موعدش سه شنبه عصر بدنیا اومد
تو زایمان طبیعی بعد سزارین دکترا می گن باید مادر درد طبیعی داشته باشه و چون می گن! از آمپول فشار استفاده نمی شه مادر باید کاملا آماده باشه توصیه اصلیشون هم پیاده روی است
روز موعود که سه شنبه بود با توجه به تحریک روز قبل و سابقه دفعه قبل تحریک درد داشتم یکم که بیشتر شد صبح به بیمارستان اسلامشهر رفتیم ، دکتر که معاینه کرد گفت ۱ سانت باز شده که گفتم شاید مال تحریک روز قبل باشه عصر که دردام بیشتر شد نزدیک ۵ عصر راه افتادیم سمت بیمارستان تهران مونده بودیم بریم نجمیه ، بقیه ا...،مصطفی خمینی اخه دوتای اول برامون رایگان بود اما سومی با بیمه تکمیلی ۸۰۰ تومان فاکتور شد چون اولی دکترش شرط دستمزد داشت وای.... دومی هم که بچه اولم رو سز کرده بودم و دکترا مسخره می کردن وای ماشا ا... بارون رحمت هم مثل اولی می یومد خلاصه کلی درد تو ماشین کشیدم ولی چون تجربه درد رو نداشتم باورم نمی شد تا بعد یک ساعت و نیم کمتر رسیدیم مصطفی خمینی سریع رفتیم بلوک زایمان از شانسم هم دکتر گل ربیعی بود گفتن وای چرا دیر اومدی بچه مدفوع کرده فکر کنم کمتر از یه ربع بچه اومد
مطمئنا ارزشش رو داره وقتی گفتن دیر اومدی گفتم وای سزارین نشه ، گفتن بچه داره میاد سزارین چیه فکر کنم اگه آخراش بری اگه بخوان هم نمی تونن سزارین کنن،البته مراقب باش رو تخت با اون وضعیت گفتم بعدی رو هم می تونم طبیعی کنم که انترن گفت وای دکتر به فکر بعدیه! زایمان طبیعی یعنی احساس واقعی مادر شدن
2706