2737
2739
عنوان

شما بودید چیکار میکردید؟؟؟

972 بازدید | 33 پست
مادر شوهرم از سفر برای شوهرم و دخترم سوغاتی آورد.ولی برای من هیچی میشه بگید شما بودید چیکار میکردید؟؟؟
لطفا" برای مامانم که تو بستر بیماریه دعا کنید
هیچی چرا الکی خودت رو اذیت میکنی اون بیچاره که منطوری نداشته

زن و شوهر باید مثل خیار و گوجه باشن تو سالاد شیرازی در عین حالی که هیچ شباهتی با هم ندارن زندگی خوشمزه ای رو درست کنن...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چرا تو این نی نی سایت بجای اینکه طرف رو ارومش کنیم هی اتیشش رو زیاد میکنیم به خدا ماهم یه روزی مادر شوهر میشیم شاید کادویی که قشنگ باشه رو نتونسته یا هزارتا چیز دیگه اینجوری همهما عروسا خودمون رو داغون میکنیم

زن و شوهر باید مثل خیار و گوجه باشن تو سالاد شیرازی در عین حالی که هیچ شباهتی با هم ندارن زندگی خوشمزه ای رو درست کنن...

2738
به ارومی به شوهرت بگو یعنی مامانت از دسته من ناراحته که نیاورده یاقصدی نداشته اینجوری که بگی هم شوهرت شرمنده میشه هم اینکه بیشتر عاشقت از شوهرت بخواه از مامانش بپرسه و بهش بگه بجای کادو برای من برای زنم بیار یا اصلا فقط برا بچمون

میدونم سمیرا جون اما ماها باید یه جوری خودمچن رو راضی کنیم باور کن با اوردن کادو یا نیاوردن شان شما کم نشد حتی سکوتت و حرف نزدنت شانتم میبره بالاتر باور کن شوهرت خودش شرمندته

من تو این مواقع به شوهرمم نمیگم تا فکر نکنه به یه تیکه احتیاج داشتم

2706