2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من فقط میدونم بیوشیمی تو ازمایشگاه استفاده میشه یه قسمت مربوط به ازمایشات خون ربط به بیوشیمی داره حالا چجور میرن سرکار خدا میدونه
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2738
آمنیا من رشته کارشناسیم علوم آزمایشگاهیه میخوام واسه ارشد یا بیوشیمی بالینی بخونم یا ایمونولوژی اینم معرفی رشته بیوشیمی بالینی : معرفی رشته: بیوشیمی دانشی است که با مولکولهای گوناگون موجود در سلولها و جانداران و با واکنشهای شیمیایی آنها سروکار دارد. بیوشیمی بالینی یا بیوشیمی کلینیکی یکی از رشته‌های علوم پزشکی است. این علوم بر پایه آزمایش‌هایی استوار است که بر اساس آنها در نتیجه تشخیص اختلالات در مقدار مواد تشکیل دهنده بدن، بیماریهای مرتبط با آنها شناخته می‌شود. بیوشیمی بالینی علم در حال رشدی است که با بسیاری از علوم ارتباط دارد از جمله‌ آنها: زیست شناسی، شیمی، پزشکی، علوم آزمایشگاهی و.... می باشد. فرق ارشد بیوشیمی با بیوشیمی بالینی در این است که بیوشیمی بالینی دارای ماهیت پزشکی بوده در حالیکه در رشته بیوشیمی به مفاهیم پایه ای این علم پرداخته شده و جنبه های پزشکی در نظر گرفته نمی شود. در مجموع به نظر من از نظر بازار کار وضعیت رشته بیوشیمی بالینی بهتر است.
2706