2733
2734
نتیجه میده مطمئن باش برای من شیردوش برقی موثر بود فقط یه بار استفاده کردم ولی شیرم راه افتاد قرص شیر افزا بخور رازیانه بخور و استراحت کن خواب موثره و لازم هرموقه کوچولوت میخوابه خودت رو وادار کن بخوابی مطمئن باش جواب میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
سلام عزیزم منم مشکل تو رو داشتم همش گریه میکردم دلم واسه نی نی میسوخت قطره شیر افزا اصلا فایده نداره همون رازیانه خیلی خوبه یه نصف استکان قبل از غذا بخور زیره با نبات دم کن بخور واقعا این زیره عجب معجزه میکنه من هر روز دو لیوان میخوردم هم خدا رو شکر شیرم زیاد شد هم در عرض دو ماه 15 کیلو کم کردم زیره خیلی خوب شکم رو جمع میکنه! اگه بچه ات کولیک هم داره و مدام گریه میکنه که چه بهتر که زیر بخوری برا اونم خوبه اگه کولیک و نفخ نداره میتونی کاهو بخوری که خیلی شیر رو زیاد میکنه همش سعی کن بچه رو شیر بدی هرچند ه نداری همین مک زدن باعث میشه شیرت بیشتر بشه برات دعا میکنم چون من خیلی عذاب کشیدم الان درکت میکنم ولی خونسردیتو حفظ کن من چند باری شیر خشک هم به بچه میدادم اما فقط تو هفته اول سعی کن ندی! راستی طرز تهیه زیره یک قاشق غذاخوری زیره با یک لیوان اب جوش و مکی نبات بزار دم بکشه موفق باشی!
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@