2737
2734
سلام دوستان میخواستم خواهش کنم اگه مشاور خوب و مورد اعتمادی در تهران(ترجیحا در منطقه 6) بهم معرفی کنید. ضمنن اگه کسی میدونه چه جوری میشه از دکتر انوشه مشاوره شخصی گرفت راهش رو بهم بگه لطفا! شماره تلفنی، آدرسی، ایمیلی،...؟! مشکلم هم در مورد ارتباطم با نامزدم هست. ممنونم! :-*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من شماره موبایل دکتر انوشه رو دارم . ولی اصلللللللا توصیه نمی کنم به کسی . یه آدم دروغگوی حقه باز بیشتر نیست که خودش دقیقا همه کارایی که دیگران رو ازش نهی می کنه انجام میده .
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2738
دکتر محمود انوشه . همون دکتر روانپزشکی هست که میاد دانشگاه ها و برای دانشجو ها از روابط بین دختر و پسر صحبت می کنه . این مسئله ای که من مطرح کردم شنیده و حرف شخص دیگه ای نیست . من خودم دچار این آدم بیمار شدم . همیشه دنبال جایی برای بیان این مسئله می گشتم که این آدم بیشتر از یه دروغگوی خوش سرو زبون نیست . من دوران دانشجوییم 8 سال پیش، رفتم برای یه مشکل خیلییییی کوچیک که من از روی نا آگاهی فکر می کردم خیللللللیییی بزرگه و اگه هوشیاری و... نبود به راهنمایی این آقا از چاله در اومده بودم (حتی چاله هم نبود) و با سر می رفتم تو چاه . الان من روانپزشک نیستم ولی اگه یه جوون 18 ساله با این مشکل بیاد پیشم خیلی ساده و راحت راهنماییش می کنم و.... خدایا یادم میاد حالم بد میشه
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!

علی رغم اینکه بحث شما عزیزان برای 4 سال پیشه اما من امروز اینجا رو  خوندم .نمیتونستم نظرم رو راجع به دکتر انوشه نگم.برای همین در نی نی سایت عضو شدم تا نظرم رو بگم...

من یک دختر 18 ساله هستم که در 16 سالگی شماره و آدرس ایمیل دکتر انوشه رو پیدا کردم و بهشون پیام دادم . و بعد از چند ماه ایشون با من مثل یک دوست صمیمی حرف میزدن..میگفتن عاشق من شدن:|

و من این عشق رو یک احساس پاک مثل پدر و دختر تعبیر می کردم.با گذر زمان متوجه شدم ایشون نه تنها چیزی از روانشناسی نمیدونه 

بلکه بسیار آدم کثیف و دروغ گویی هست و یک روز یک ایمیل ازش دریافت کردم که حرف هایی زده بود که واقعا فهمیدم آدم کثیفی هست

و دیگه هیچ وقت بهش پیام ندادم 

اون فقط ادا ی روانشناس هارو در میاره .و اگر آدم خوبی بود[حتی اگر  واقعا عاشق من بود] از سن و سال ش خجالت می کشید و حدود خودش رو رعایت می‌کرد

احتمال تحقق یک رویاست که زندگی را جذاب میکند
علی رغم اینکه بحث شما عزیزان برای 4 سال پیشه اما من امروز اینجا رو  خوندم .نمیتونستم نظرم رو را ...

. ما که هرچی گشتیم نه شماره نه ایمیلی از ایشون پیدا نکردیم. درصورتی که کسی که به قول شما انقدر دوست داره از دخترهای کم سن و سال سو استفاده کنه باید شماره اش به راحتی  در همه جا قابل دسترس باشه، شما هم اگر راست بگی باید بری بگردی ببینی اون کی بوده که خودش رو به جای دکتر انوشه جا زده بوده و بهتون ایمیل میداده 

2706