2733
2734
کمپرس اب گرم بزار رو سینت خوب میشه منم همینطور بودم گزاشتم خوب شد
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
بهش میکن مجارایه شیری حمام هم رفتی با اب گرم ماساژ بده
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با احازه صاحب تاپیک خــتم 124000 هزار صلوات هدیه به امام رضا مراجعه کنید به این ادرس مایل بودید با تشکـــر http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=956491&postID=37428695
[smiley]s/sm_60.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley][smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
عزیزم من اینطوری شدم نوک سینم رو دقیق نگاه کردم ودیدم مثل جوش چرکی کوچولوهست وقتی فشار دادم و اون شیر که دلمه شده بود زد بیرون بعدش شیرم که توسینم حبس شده بود ریخت بیرون وربطی به کمپرس اب گرم نداشت
کاش دنیا مثل یه عروسی شاد واسه همه ادما بود پراز خنده شادی و اخرش یه بدرقه شاد ورمانیک