2733
2734
تا حالا براتون پیش اومده بعد از اینکه پری کاملا تموم میشه ، چند روز بعدش دوباره لک پررنگ دیده باشید ؟ می تونه از استرس شدید باشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه زیر دلتم درد داری کیسته اما اگه درد نداری سینه وشکم یا حالت تهوع نداری بدنت ضعیف شده
تو آسمان همیشه از یه ارتفاعی به بعد دیگه هیچ ابری وجود نداره، پس هر وقت آسمون دلت ابری شد با ابرها نجنگ، فقط اوج بگیر...
عزیزم اگة قرص جلوگیری میخوری ممکن ازون باشه،یا گاهی تو بعضی خانما موقع تخمک گذاری یکم خونریزی دارن .ممکن ازون باشه
میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1
2738
باید دکتر رفت من الان سه ماهه تحت نظرم تازه فهمیدم اون لکها بخاطر کیست بوده بعدا اگه درمان نشه تنبلی کیست میاره بروچک اپ تست پاپ اسمیر سونووازن وشکم ازمایش هورمون برو دکتر اینا رو برات انجام بده خیالت راحت بشه
تو آسمان همیشه از یه ارتفاعی به بعد دیگه هیچ ابری وجود نداره، پس هر وقت آسمون دلت ابری شد با ابرها نجنگ، فقط اوج بگیر...