2733
2739
عنوان

پوستم وحشتناک شده.چیکار کنم؟

6983 بازدید | 47 پست
سلام دوستان.پوستم واقعا خراب شده همش جوش دارم پوستم تیره شده زیر چشمامم داره تیره میشه. بعد از زایمانم حسابی از ریخت افتادم.
از خدا پروا کنیم تا پر،وا کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمیه جون چرا یه دکتر پوست نمیری؟
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2731
آخه یه بار دوران مجردیم رفتم یه قرص بهم داد که اسمشو یادم رفته جوشارو خوب میکرد ولی زیر چشمم گود رفته بود و یکی از فامیلامون گفت این قرصا کبد رو نابود میکنه
از خدا پروا کنیم تا پر،وا کنیم
بگرد یه دکتر خوب پیدا کن.بعد اگه قرصی هم داد ازش بپرس عوارضش چیه؟
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2738
هرشب قبل خواب شیر رو با پنبه به تمام صورتت بمال بعد یک ماه پوستت درخشان و روشن میشه برای جوش هم آبلیمو بزن یه قطره ای هم بود یادم نیست اسمشو از داروخانه گرفتم
آره شیر که خیلی خوب بود فقط باید مدام بمالی و انتظار نتیجه سریع رو نداشته باشی اما بعد یک ماه هرکی منو میدید میگفت چیکار کردی چقدر پوستت روشن و شفاف شده
صبا جان وقتی شیر زدیم بشوریمش یا نه چقدر باید روی پوست باشه؟؟؟
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
سلام دوست جان من یه تجربه شخصی دارم که کم هزینس از عطاری کف دریا اسیاب شده بگیر با ماست مخلوط کن یه روز در میون بزار رو پوستت 20مین بمونه بعد بشور پوستو عالی میکنه
سمیه جان به این وبلاگ سر بزن من خودم همیشه اونجام خانمه آرایشگره هر سوال داری میتونی ازش بپرسی در مورد پوست و مو در باره تیرگی زیر چشم هم نوشته http://www.behtab92.blogfa.com/
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
2706