2737
2739
عنوان

زیاد طول نمیکشه سوال خواهرانه اس

748 بازدید | 21 پست
من pcoدارم سندرم پلی کیستیک میشه به عنوان خواهرای بزرگترم راهنماییم کنین بگین من که سه ماهه در اقدام بارداریم و پریودی ندارم از کجا بفهمم کی تخمک دارم اصلا دارم یا نه منو کمکم میکنین دکتر رفتم گفته چند ماه برو اقدام بعد بیا کمک میکنم اما من موندم ماها از کجا باید بفهمیم اخه ب ادبی یه روز درمیون اقدام برام سخته و طاقت فرسا ممنونم ازتون اگه دیر جواب دادم نرفتما هستم کارمندم میام و میرم شما لطفا کمکم کنین من حتما میخونم در اخر مدام ورزش میکنم پیلاتس کار میکنم و متفورمین میخورم با هزار جور مکافات و عوارض داغون
آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار بنام منه دیوانه زدند برام دعا کنین
عزیزم منم تنبلی تخمدان داشتم اول پروژسترون خوردم دو ماه تا پریودم منظم شد بعدم شروع کردم به خوردن کلومفین و تزریق اچ سی جی و هاش ام جی.به نظر من دکترتو عوض کن و به پزشک جدیدت بگو یه ساله اقدام کردم و نشده کلکی که خودمم به پزشک زدم
@خانوم فاطمه ی زهرا عیدی منو تو روز مادر دادند.خدایا دامن دوستامم سبز کن.خدایا شکرت.@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم مشکل شما رو دارم... دکترم ازم سونوی واژینال گرفت و فهمید که تخمک آزاد نمیکنم... به من برای مرتب بودن پریودم قرص دوفاستون داد و متفورمین... فولیک اسید رو هم داد و گفت دیگه جلوگیری نکن... به نظرم روز 15 پریودیت یه سونو بده تا معلوم بشه تخمک آزاد میکنی یا نه... یه کیت هایی هم توی بازار هست که زمان تخمک گذاری رو نشون میده... من خودم استفاده نکردم اما بعضی از دوستان راضی بودن و استفاده کردن.
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد :)
2731
سلام عزیزم منم با مامان 68 موافقم. دکترتو عوض کن و بگو خیلی وقته اقدام کردی و باردار نمیشی. دکتر منم چند ماه برام دوفاستون نوشت تا پری تنظیم بشه . البته همزمان قرصای تحریک تخمک مثه متفورمین و لتروزول نوشت. تازه لووتیروکسین هم نوشت و گفت با اینکه مشکل تیرویید نداری ولی این قرص برای تحریم تخمک هم خوبه
من باشم ، تو باشی و صحن انقلابت ..دنیا را می خواهم چه کار؟! .السلام علیک یا شمس الشموس...یا علی ابن موسی الرضا(ع)
کیت چی هست چطوریه عزیزان من من اصلا پریود نمیشم یعنی نمیدونم ولش کنم تا کی نشم همیشه 4 ماه 5 ماه 7ماه سال دو بار بودم دکترم بهترنه من یزدم دکترای یزد بی نظیرن من سوال شده برام اصلا تخمک دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه خیلیا اصلا پریود نمیشن دو تا بچه دارن این متفورمین کوفتی خیلی داغونم کرده عین حامله ها ویار درام
اگه متفورمین نخورم چی میشه دکترم میگه حتمی بخور اگه نمیتونی دزشو عوض کن تازه من هیچ جوری نمیتونم باهاش کنار بیام 3 ماه اقدام کردمامروز آزمایش دادم 12 جوابش میاد میخوام ببینم احتمالش هست اصلت بتردار باشم یا نه چطوریه؟؟؟
اسمش کیت تخمک گذاریه به دارو خانه ها بگی خودشون می دونن... خوب تنها راه دونستن اینکه تخمک آزاد کردی یا نه اینه که روز 15 پریودیت بری و سونو بدی.
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد :)
2738
درمان PCOدر طب سنتی(علامه حسن ضیائی): قاعدگی های زنان اگر دارای سنرم تخمدان پلیکیستسک باشند هر دو ماه یا سه ماه یکبار قاعده می شوند زیرا تخمدان چنین زنانی کمکار است لذا باید چند کار انجام دهند: · باید اضافه وزن خود را کم کنند و قند خون خود را بین 770 تا 90 نگه دارند · پرخوری نکنند · کافئین زیاد با اسانس شیمیایی نخورند · اگر اضافه وزن+قند خون+سندرم تخمدان:هم متفورمین به صورت نوسانی استفاده کنند یعنی هفته اول روزی یکی و هفته دوم روزی دو تا و هفته سوم روزی سه تا و هفته چهارم دوتا و هفته پنجم روزی یکی و هفته ششم دوتا و هفته هفتم روزی سه تا مصرف کند و شب ها هم با فاصله زمانی دو ساعت که از مصرف قرص گذشته یک استکان عرق کاسنی و یا 1 قاشق مربا خوری پودر کاسنی و یا7 برگ کاسنی مصرف کند · اگر خانمی می خواهد سندرم پلی کیستیکش خوب شود ولی بچه دار نشود درمانش قرص شیمیایی ضدبارداری بخورد و دارو گیاهی نخود فرنگی 1 قاقش پلوخوری و میوه قاذیاقی در فواصل 8 ساعت بخورد. · اگر خانمی میخواهد هم پلی کیستیکش درمان شود و هم بچه دار شود باید قرص کلومیفن برای درمان ناباروری و همچنین از دارو گیاهی های قوی استفاده می کنیم : 1.خوردن گل اسخودوطوس 2.خوردن کاهو با ناهار و شام بدون سس 3..خوردن خورش کرفس هفته ای یک یا دوبار یا خوردن 1 شاخه کرفس هرشب 4..برگ های ثعلب با زعفران و کمی مشک مخلوط کرده و در مهبل به صورت شیاف بردارند و با شوهر همبستر شوند,اگر نقص فیزیولوژی نداشته باشند همان بار اول باردار می شوند معرف گیاهی نوشته میرحسین حیدر جلد 6 ص 436
بابا من بهترین دکترای یزدو رفتم هیچکدوم مثل این تجربه ندارن گفتم تصمیم دارم بچه دار بشم گفته متفورمین تا 6 ماه روزی سه تا اما داغون شدم همش مثل میاردارام دارم از زندگیم سیر میشم دیگه الان رژیم شوک گرفتم واسه بچه داریم بد نیست؟؟نگفتین احتمالش هست بچه دار بشم؟؟؟؟؟
آمیتیس جون درمانش با متفورمینه خارجیشو بخور منم اولا داغون میشدم. همش بی حال و منگ یه گوشه میفتادم. دکتر گفت روزی یه دونه بخور درضمن کلومیفن یا لتروزول هم باید بخوری
من باشم ، تو باشی و صحن انقلابت ..دنیا را می خواهم چه کار؟! .السلام علیک یا شمس الشموس...یا علی ابن موسی الرضا(ع)
وای یاسی چه جالب قربون همتون ممنونم گلای خوبم من بچه دار میشم امکانش هست بگن آزم مثبته ؟؟؟ من ورزشکارم و وزنم 65هست قدمم 165 زیاد نیستم مواظبم اما ترشی بیش از حد میخورم عاشق سالاد و ترشی جاتم متنفرم از شیرینی راستی این اخریشو مثل شیاف باید استفاده کنیم جواب گرفته کسی ازش؟؟؟؟
آره من المانی و ایرانیش کشتم الان انگلیسیشو میخورم اما بازم داغونم میکنه نداده اونارو فقط همین روزی سه تا کاش میشد نخورم دقیقا چیکار میکنه؟؟؟راستی دیابتم میگیریم خدا نکرده؟؟؟؟
2706